Wiadomości z Garwolina

Dwa poważne wypadki w jeden dzień

Dodano:
garwolin - Dwa poważne wypadki w jeden dzień

W sobotę 9 lutego w Gończycach i w Lipówkach doszło do dwóch wypadków drogowych. Do szpitala łącznie trafiły 4 osoby.

Do wypadku na DK17 w Gończycach doszło o godz. 13:31.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w  miejscowości Gończyce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 72-letni mężczyzna kierując samochodem marki Toyota Corolla na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem Opel Vivaro, którym kierował 34-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało dwie osob:y kierowca toyoty i pasażerka opla, którzy zostali przewiezieni do szpitala gdzie pozostali. Kierowcy trzeźwi. Droga nr 17 do czasu wykonania czynności na miejscu zdarzenia była zablokowana. Objazd odbywał się przez m. Chotynia. Postępowanie prowadza policjanci z PP Sobolew - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Wypadek na DK 17 w Lipówkach miał miejsce o godz. 15:36.
- Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Lpówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Peugeot na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem Skoda Fabia, którym kierował 41-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała odniosły dwie osoby tj. kierujący samochodem Skoda Fabia oraz jego 27-letnia pasażerka, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

Za zdjęcie z wypadku w Gończycach dziękujemy Czytelnikowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Skoda fabia (, #IP 233bf48ccb) Odpowiedz

Kierowca z wypadku w Lipówkach ma 30lat i prosze o poprawienie a nie po starzac mojego meza