Wiadomości z Garwolina

Zmiany w kursowaniu autobusów ZKA na odcinku Garwolin - Dęblin - Garwolin

Dodano:
garwolin - Zmiany w kursowaniu autobusów ZKA na odcinku Garwolin - Dęblin - Garwolin

Od 13 do 16 lutego, w godzinach 21:30 – 3:00 z powodu prac na przejazdach kolejowo-drogowych w miejscowości Stara Rokitnia i Kletnia nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów Zastępczej Komunikacji Autobusowej.

Szczegóły zmian w kierunku Dęblina:


Szczegóły zmian w kierunku Garwolina:

Ponadto w tym okresie (13 - 16 lutego 2019 r., w godz. 21:30 – 3:00) zawieszeniu ulegnie przystanek Kletnia PKS n/ż, zaś przystanek Stara Rokitnia PKS zostanie przeniesiony
na drugą stronę przejazdu kolejowo-drogowego (bliżej Dęblina).

Dodatkowo, przystanek ZKA PODEBŁOCIE – ŻYCZYN PKP dla kursów autobusów odjeżdżających o godz. 22:13, 23:17, 01:42 w kierunku przystanku DĘBLIN PKP oraz dla kursów odjeżdżających
o godz. 02:29 w kierunku przystanku GARWOLIN PKP, zostanie przeniesiony bliżej stacji kolejowej (skrzyżowanie z drogą prowadzącą w kierunku Woli Życkiej).

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich oraz autobusów ZKA Otwock – Dęblin – Otwock jest dostępny na stronie www.mazowieckie.com.pl, w zakładce „Tabele rozkładów jazdy”.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.