Wiadomości z Garwolina

Utrudnienia w ruchu na odcinku od Lipówek do Garwolina

Dodano:
garwolin - Utrudnienia w ruchu na odcinku od Lipówek do Garwolina

Właśnie trwa naprawienie drogi serwisowej przy budowanej S17 na odcinku od Lipówek do Garwolina. Ruch odbywa się wahadłowo.

Czytelniczka Monika poinformował nas o utrudnieniach w ruchu na drodze serwisowej obok budowanej S17. Korek ciągnie się już od Lipówek, ponieważ trwa naprawa drogi. Ruch odbywa się wahadłowo.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

naprawa??? (, #IP 4df6dc28ce) Odpowiedz

Jeśli to ma być naprawa, to gratuluje poczucia humoru. Ja nie rozumiem jak można naprawić drogę betonowymi bryłami a potem i tak wszyscy to omijają bo boją się rozwalić koło a duże samochody tak to rozjechały ze już w tych naprawianych są dziury a czasem wystają z jezdni jak próg zwalniający. Kto to do ruchu dopuszcza? Brawo :)

TAK SIĘ BUDUJE W POLSCE (, #IP 4fbde5a261) Odpowiedz

Tak wygląda naprawa drogi. Układanie betonowych płyt. Każda jest na innej wysokości i jak się jedzie to trzęsie całym samochodem. Ciekawe kto będzie płacił za naprawę zawieszenia??? A PO DRUGIE . KTO TAK BUDUJE DROGĘ , ŻE PO MIESIĄCU OD ODDANIA JUŻ TRZEBA JĄ NAPRAWIAĆ? JAK TEREN ZOSTAŁ UTWARDZONY POD TĄ DROGĘ? JAK TAK SAMO BUDUJĄ S17 TO TYLKO POGRATULOWAĆ. GDZIE JEST JAKIŚ KIEROWNIK CO ODBIERA TA BUDOWĘ? TRZEBA ZROBIĆ ZDJĘCIA I WYSŁAĆ DO TELEWIZJI. MOŻE ONI ZROBIĄ PORZĄDEK.