Wiadomości z Garwolina

Teresa Jędrzejewska nową radną rady miejskiej w Żelechowie

Dodano:
garwolin - Teresa Jędrzejewska nową radną rady miejskiej w Żelechowie

W dniu 8 lutego 2019 r. odbyła się VI sesja rady miejskiej w Żelechowie, podczas której do rady dołączyła radna Teresa Jędrzejewska, wybrana w wyborach uzupełniających do rady miejskiej w Żelechowie przeprowadzonych dnia 13 stycznia b.r. Radna otrzymała z rąk Marianny Prządki – Zastępcy Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Żelechowie zaświadczenie o wyborze, a następnie złożyła uroczyste ślubowanie.

Nowo wybranej radnej serdeczne gratulacje i życzenia owocnej współpracy złożyli: starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki, radna powiatu garwolińskiego Urszula Kobielus,  burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz, przewodniczący rady miejskiej w Żelechowie Daniel Kocielnik oraz radni.

Podczas sesji obecny był starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki, który zwrócił się do radnych z prośbą o podjęcie uchwały w sprawie przekazania 350 000 zł celem dofinansowania zadania „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1342W w Piastowie”. Po podjęciu przez radnych jednogłośnie stosownej uchwały starosta podziękował za zrozumienie, podkreślając, że tylko wspólne inwestycje pozwolą remontować i budować drogi w większym zakresie.

zelechow.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 15

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.