Rozrywka | Kultura Garwolin

Najlepsi tancerze z całej Polski przyjadą 23 marca do Garwolina (wideo)

Dodano:
garwolin - Najlepsi tancerze z całej Polski przyjadą 23 marca do Garwolina (wideo)

W dniach 23-24 marca 2019r. odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Garwolinie, III Amatorki Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Grand Prix Polski Garwolin 2019. Poprzednie turnieje były wielkim sukcesem frekwencyjnym i organizacyjnym. Na wydarzenie zapraszają Piotr i Magdalena Kordaszewscy. Patronat medialny objął portal Kuriergarwolinski.pl. Na hali sportowej CSiK przy ulicy Żwirki i Wigury w Garwolinie po raz trzeci zobaczymy wiele atrakcji.

W marcu 2018r. na hali Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbywały się trzy imprezy taneczne: Grand Prix Polski Garwolin 2018, II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Garwolin 2018 i II Amatorski Turniej Tańca Towarzyskiego Garwolin 2018.Wszystkie turnieje były objęte honorowym patronatem starosty powiatu garwolińskiego  oraz burmistrza miasta Garwolin. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Kuriergarwolinski.pl. Zawody mogły się  odbyć dzięki wsparciu licznych sponsorów.

Okło 400 par z całej Polski zjechało do Garwolina, aby wywalczyć miano najlepszej na ogólnopolskiej imprezie. Niedzielne zmagania najmłodszych tancerzy ze Studia Ruchu Kordaszewscy odbyły się z samego rana i tu wystartowało około 500 młodych tancerzy. Pełna hala publiczności, wspaniała atmosfera oraz cudowna scenografia zapewniły widowni niezapomniane wrażenia. Cała impreza odbywała się bardzo sprawnie i w bardzo bezpiecznej atmosferze, co zapewnili organizatorzy.

Na turnieju w Garwolinie widzowie mogli zobaczyć wiele atrakcji artystycznych. Jedną z nich był Daniel Chlibiuk - artysta, trener oraz członek zarządu Fundacji Sztukmistrze. Sztuka ta jest dla niego pasją oraz sposobem na życie. Jego specjalnością jest akrobatyka na kole Cyra, akrobatyka partnerska oraz żonglerka. Na swoim koncie ma wiele występów w Polsce oraz za granicą.

REKLAMA:


Kolejną atrakcją turnieju w Garwolinie był Piotr „Stiff” Stefański. Jest to uznany muzyk ze Skarżysko-Kamiennej, lider zespołu S.I.E czyli Studium Instrumentów Etnicznych. Grupa wykonuje muzykę określaną jako psychofolk. Łączą transowość, liryczne teksty i minimalizm. Grają na instrumentach etnicznych różnych kultur, głównie są to bębny.

Iwona Szymańska-Pavlović, która poprowadziła sobotnią galę wieczorną olśniła publiczność swoim profesjonalizmem. Atrakcje urozmaicające imprezy taneczne stały na najwyższym poziomie. Zawodnicy, którzy brali udział w turnieju jednogłośnie stwierdzili, że dawno nie byli na tak profesjonalnie zorganizowanym turnieju.

Jak będzie w tym roku?


Grand Prix Polski Garwolin 2019 oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Garwolin 2019  odbędą się pod patronatem Burmistrza Miasta Garwolina oraz Starosty Powiatu Garwolińskiego. Najlepsze pary z całej Polski zawitają do nas. W sobotniej gali wieczornej wystąpią w specjalnym pokazie czterokrotni mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym. Bilet wstępu -20 zł od osoby na cały dzień.

Galę wieczorna poprowadzi Iwona Szymańska-Pavlović.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ.


patronat medialny


Tak było w zeszłym roku.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.