Rozrywka | Kultura Garwolin

Walentynki w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Walentynki w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie

14 lutego w Dniu Świętego Walentego, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprosiła na "Randkę w ciemno z książką." Na swoja połówkę w Wypożyczalni dla dorosłych czekały książki niespodzianki.

Każdy, kto odwiedził w tym dniu bibliotekę, po wypożyczeniu książki wybierał sobie podarunek, czyli książkę zapakowaną w szary papier i ozdobioną serduszkami. Losowaniu towarzyszył dreszczyk emocji, ponieważ opakowanie nie zdradzało ani autora ani tytułu książki. Mimo tego dla wielu osób wybór okazał się bardzo trafny.

REKLAMA:


Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek i losowanie romantycznej lektury na wieczór.
Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu nowych czytelników. Na Randkę w ciemno z książką umówiło się ponad 100 osób.

- Mamy nadzieję, że miłość do książek będzie kwitła i rozwijała się przez cały rok. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy: pani burmistrz z radnymi, członkom Klubu Seniora w Garwolinie i naszym czytelnikom – mówią zgodnie dyrektor i pracownicy MPBP w Garwolinie.
 


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.