Rozrywka | Kultura Garwolin

Takie zdjęcia ze studniówki uczniów ZS nr 1 w Garwolinie tylko u nas

Dodano:
garwolin - Takie zdjęcia ze studniówki uczniów ZS nr 1 w Garwolinie tylko u nas

16 lutego 2019 roku, w Sali Moderno, w Górznie na swojej studniówce bawiła się młodzież liceum ZS Nr 1 w Garwolinie. Zobacz nowe zdjęcia z balu maturalnego.

Bal studniówkowy otworzyła dyrektor szkoły, Marzena Tudek. W słowach kierowanych do młodzieży przytoczyła przypowieść o orle – jej przesłanie uświadamiało jak łatwo rezygnuje się z marzeń pod wpływem innych osób. Cytując słowa Jonasza Kofty dyrektor przekonywała zgromadzoną młodzież do tego, że marzenia w życiu są najważniejsze. Cały tekst jest dostępny TUTAJ.

Nowe zdjęcia ze studniówki przysłał nam Robert Graff. Dziękujemy! Zapraszamy do galerii. Inne zdjęcia fotografa można zobaczyć TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 31

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.