Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Słupie Pierwszym (gm. Borowie)

Dodano:
garwolin - Wypadek w Słupie Pierwszym (gm. Borowie)

Dziś po godzinie 17.00 w miejscowości Słup Pierwszy (gm. Borowie) doszło do wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi. Do szpitala trafił pasażer pojazdu.

Z informacji od Czytelniczki wynika, że samochód osobowy jechał od Garwolina z nadmierną prędkością i wypadł z drogi. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Do szpitala trafił pasażer.

Oficjalne informacje od rzecznika prasowego KPP w Garwolinie opublikujemy niebawem.

Aktualizacja 19 luteo 2019, 09.19
- Zgłoszenie o zdarzeniu w Słupie Pierwszym otrzymaliśmy o 17.27. 21-letni mężczyzna kierujący fiatem seicento, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał do rowu i dochował. Do szpitala trafił 22-letni pasażer pojazdu, który został wypisany po udzieleniu pomocy. 21-latek kierował pojazdem nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami oraz pojazd nie był dopuszczony do ruchu - brak aktualnych badań  technicznych. Na sprawcę kolizji nałożono mandat, punkty karne oraz zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

- Pamiętajmy, że dodatnie temperatury oraz słońce w ciągu dnia nie oznaczają, że przyszła wiosna. Nocą nadal temperatura spada w okolice zera stopni lub poniżej. W związku z tym nawierzchnia staje się śliska – apeluje funkcjonariusz.

zdjęcie: Czytelniczka

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.