Wiadomości z Garwolina

Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i trafił do szpitala. Przy okazji zdarzenia wyszło coś jeszcze…

Dodano:
garwolin - Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i trafił do szpitala. Przy okazji zdarzenia wyszło coś jeszcze…

W niedzielę w miejscowości Dąbrowa po godzinie 18.00, 38-letni mężczyzna kierujący motocyklem Kawasaki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył o podłoże. Trafił do szpitala. Przy okazji zdarzenia okazało się, że nie stosował się do orzeczonego przez Sąd Rejonowy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- Zgłoszenie o zdarzeniu w Dąbrowie otrzymaliśmy o godzinie 18.03. 38-letni mężczyzna, kierujący motocyklem marki Kawasaki stracił panowanie nad pojazdem doznając upadku na podłoże, w następstwie czego odniósł obrażenia ciała i został przewieziony do szpitala. Pobrano od niego krew do badań. Ponadto kierujący, nie stosował się do orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Garwolinie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

zdjęcie z archiwum KG.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

no i co ? (, #IP 4189eb88fe) Odpowiedz

jezdzi dalej czuje sie dobrze ;)