Wiadomości z Garwolina

Fundacja Tętniące Życiem pokaże, że kobietą być jest pięknie

Dodano:
garwolin - Fundacja Tętniące Życiem pokaże, że kobietą być jest pięknie

Fundacja Tętniące Życiem organizuje event z okazji Dnia Kobiet 8 marca o 17:30 w Kinie "Wilga" w Garwolinie "Kobietą być jest pięknie". W programie znajdzie się wiele wartościowych porad, dyskusji i atrakcji.

Podczas "Kobietą być JEST pięknie" odbywać się będą krótkie prelekcje, a także panel dyskusyjny. W programie między m. in. Coaching prowokatywny – Provocare Joanna Czarnecka; panel dyskusyjny - wyjątkowe podejście do rozwoju i życia oparte na życzliwości, humorze i stawianiu wyzwań; występ szkoły tanecznej Street Dance Studio Garwolin; stoiska lokalnych firm; recital Mateusza Szczepańskiego; występ Zespołu Szkół Artystycznych w Garwolinie, losowanie atrakcyjnych nagród oraz goście specjalni - finaliści programu Ameryka Express.

- W holu głównym będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą firm z naszego powiatu - dodają organizatorki wydarzenia Agnieszka Sadowska- Janiec i Barbara Jarzyna, założycielki Fundacji "Tętniące Życiem".

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

REKLAMA:
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.