Wiadomości z Garwolina

Komendant insp. Iwona Czarnocka odchodzi z KPP w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Komendant insp. Iwona Czarnocka odchodzi z KPP w Garwolinie

Komendant Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie insp. Iwona Czarnocka odchodzi na emeryturę. Ze stanowiska ustąpi też I zastępca komendanta powiatowego policji w Garwolinie mł. insp. Krzysztof Kędziorek. Na stanowisku dotychczasową komendant zastąpi inspektor Sławomir Rek. Jego zastępcą będzie obecny naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Dariusz Rogala.

21 lutego komendant Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie Insp. Iwona Czarnocka odejdzie na emeryturę. Ze stanowiska ustąpi też I zastępca komendanta powiatowego policji w Garwolinie mł. insp. Krzysztof Kędziorek. Na stanowisku dotychczasową komendant zastąpi inspektor Sławomir Rek. Jego zastępcą będzie obecny naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Dariusz Rogala.

Iwona Czarnocka pracowała w KPP w Garwolinie od 29 września 2016r. Jej następca insp. Sławomir Rek 22 grudnia 2017r. objął funkcję komendanta miejskiego policji w Radomiu. 1 lutego 2019r. Został odwołany z tej funkcji. Funkcję komendanta w garwolińskiej komendzie obejmie 21 lutego.

REKLAMA:zdjęcie: własne i bip.radom.kmp.policja.gov.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nowy zastępca (, #IP a95ba198d4) Odpowiedz

Ludzie czego wy chcecie od Darka. A wcześniej to niby kto piastował stołki komendantów i ich zastępców, jakoś nie przypominam sobie by któryś był za pracę (no może poza Markiem N.). Darek przynajmniej się spina w tej pracy. Ja trzymam za niego kciuki. Kto się nie obija będzie miał z nim dobrze.

Na otarcie łez (, #IP 76daab3168) Odpowiedz

UWAGA! TYLKO DLA DOROSŁYCH! OSTRZEŻENIE. Bracia i Siostry. Nie otwierajcie e-maili z linkami o treści: Sapphic Galleries,Sapphic Erotica Galleries,Sapphic Erotica Porn Galleries,itd. Chrońcie przed nimi dzieci i współmałżonków. Tam są fotografie nagich pięknych modelek w udramatyzowanych,szatańsko kusicielskich pozach promujących rozkosze seksu lesbijskiego. Na ich twarzach maluje się po mistrzowsku udawana niebiańska rozkosz z seksu o niedocenianej burzącej potędze oddziaływania na podświadomość i dogmaty siermiężnego pojmowania kobiecego szczęścia. To są idealnie zbudowane kobiety wyselekcjonowane jako najładniejsze z pośród ładnych,nieprzeciętnych,tysięcy kobiet. To nie jest dominujący ani powszechny wzór piękna,lecz sztuczna reprezentacja nielicznych boskich piękności spośród miliardów żyjących na ziemi. Oglądając te,artystycznie wykreowane pod względem atrakcyjności erotycznej,skarbnice kobiecej nieziemskości niepotrzebnie wyrabiacie sobie nieosiągalne dla zwykłych ludzi wzorce idealnego piękna,które odwracają waszą uwagę od współmałżonków i powinności codziennego życia. Moda odzieżowa wymyślona jest po to aby zrelatywizować problemy niedostatków przeciętnego kobiecego ciała. I tego się trzymajmy. Nie żałujcie waszym i cudzym żonom obfitych środków materialnych na piękne ubiory i obszerne garderoby w celu ich reprezentatywnego pomieszczenia. Joanna

(, #IP 661f42d151) Odpowiedz

To prawda że pan Woźniak działa i wszystkie stołki kumplami obsadza. Szkoda że takich kumpli sobie podobierał, że ręce opadają. Czy w Garwolinie nie ma bardziej wykształconych policjantów a może pan Woźniak zdążył już ich pogonić bo byli z poza układu.

(, #IP ba75b15237) Odpowiedz

no to teraz i brat pana Darka szybko awansuje a może już awansował

(, #IP 94a59ee69f) Odpowiedz

Pogonili ze stanowiska Krzysia.Karma wraca.

(, #IP 50c94423af) Odpowiedz

bardzo źle, że odchodzi p. Czarnocka, w komendzie było normalnie, po rządach Ś i S dbała o pracowników. Życzę jej wszystkiego dobrego.

Nasz (, #IP 01e89f53c6) Odpowiedz

Gratulacje Dareczku, właściwa osoba na właściwym miejscu i dodatkowo doświadczony oficer mający za sobą lata służby w różnych pionach. Na pewno pociągniesz ten wózek. Trzymam kciuki.

Nasz dareczek (, #IP ba75b15237) Odpowiedz

Jaki oficer przecież to zwykły aspiant a o doświadczeniu i stażu w pionach kpp to mówisz o innych oficerach którzy mają doświadczenie ale nie mają układu

(, #IP 78cd0be4dd) Odpowiedz

Przede wszystkim jeszcze nie oficer, a resztę mogą sobie dośpiewać ci co wiedzą o co chodzi.

(, #IP 89bb77f375) Odpowiedz

Poseł Woźniak działa. Obsadził na etacie zastępcy swojego człowieka. Układ działa.

(, #IP 23cef0306f) Odpowiedz

No to teraz czas na białą flagę

Bezpartyjny fachowiec (, #IP 78cd0be4dd) Odpowiedz

Bezpartyjny fachowiec. Te dwa słowa mówią wszystko.

Nasz dareczek (, #IP ba75b15237) Odpowiedz

Jaki oficer przecież to tylko aspirant a pisząc o doświadczeniu i stażu w pionach masz na myśli oficera kpp a nie nowego 1 zastępcę pana asp,szt Darka

Promik (, #IP 8448cf3af7) Odpowiedz

Pionki to trudny teren.

Koniec świata (, #IP fc3945b0df) Odpowiedz

To już chyba koniec świata !

taka tam dygresja (, #IP 7f7aeea6aa) Odpowiedz

milicyjna emerytura 8650 na rękę

Nie milicyjna , a policyjna. Milicyjne odbieraja bo niesłuszne. (, #IP 634fa2e79a) Odpowiedz

wg (, #IP 8938826c26) Odpowiedz

napracowała się kobieta..