Wiadomości z Garwolina

Żelechów: Stefan Gora kierownikiem Wydziału Planowania i Zarządzania Infrastrukturą

Dodano:
garwolin - Żelechów: Stefan Gora kierownikiem Wydziału Planowania i Zarządzania Infrastrukturą

14 lutego odbyło się przesłuchanie kandydatów na stanowisko kierownika Wydziału Planowania i Zarządzania Infrastrukturą w Urzędzie Miasta Żelechów. Zdaniem komisji konkursowej Stefan Gora zaprezentował się najlepiej spośród trójki kandydatów.

Stefan Gora ma bogate doświadczenie w pracy samorządowej i na kierowniczych stanowiskach. Był zastępcą dyrektora SKR w Gończycach, przez dwie kadencje był wójtem gminy Garwolin, dwa razy był starostą powiatu garwolińskiego, był zastępcą dyrektora Mazowieckiego Oddziału Rejonowego ARiMR w Warszawie. Następnie objął funkcję wicestarosty powiatu garwolińskiego, był prezesem PKS SA w Garwolinie. Aktualnie jest radnym powiatowym.

REKLAMA:


Burmistrz miasta Żelechów Łukasz Bogusz poinformował na stronie żelechowskiego urzędu, że Stefan Gora, zamieszkały w miejscowości Unin Kolonia, został wybrany przez komisję konkursową na stanowisko kierownika Wydziału Planowania i Zarządzania Infrastrukturą. Wybrany kandydat posiada odpowiednie wykształcenie, wieloletnie doświadczenie zawodowe, w tym na stanowiskach kierowniczych związanych z zaradzaniem. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, kandydat wykazał się dobrym przygotowaniem merytorycznym, co rokuje prawidłowe wykonywanie obowiązków na przedmiotowym stanowisku.

Kontrkandydatami dla Stefana Gory był Marcin Bartoszewicz z Warszawy i Dariusz Wojdat z Dęblina.

Stefan Gora zajmie nowe stanowisku już niebawem, po wykonaniu koniecznych badań lekarskich.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gora (, #IP 9ea754f4db) Odpowiedz

Hahahaha hahahaha. Napiszcie więcej o prezesurze bo prezesem był, ale może się tam czymś wykazał poza braniem wypłaty .

Aby do emerytury (, #IP 7296d8d7e7) Odpowiedz

Wykazal się w PKS to i tu wyniki będą zaskakujące . Znów stanowisko do nic nie robienia . Ale cóż się było w końcu starostą.

Żelechów (, #IP 182d01de04) Odpowiedz

Gora kierownikiem,który ma do dyspozycji 4 inspektorów do spraw inwestycji.Rozumiem,że teraz 5 osób będzie kontrolować inwestycje w Żelechowie.Proszę o podanie referentów,którzy będą inwestycje prowadzić,jakie inwestycje są prowadzone i jakie przetargi rozpoczęte?

Burczymucha (, #IP f0ae5e0087) Odpowiedz

PO co wam ten kret?

... (, #IP b5ab1590ce) Odpowiedz

On tu pasuje jak kożuch do kwiatka.

Zelechowiak (, #IP 23cef0306f) Odpowiedz

Gora w Żelechowie Rogala w Garwolinie Wspólny w Sobolewie Panie posle kto następny

fladra z orderem (, #IP 58f5df1edc) Odpowiedz

Ziedalski w GOKu w Maciejowicach

Doświadczenie (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

Panie burmistrzu,proszę się nie zrażać negatywnymi komentarzami. To Pan decyduje, straszą oczywiście ci, którzy na Pana nie głosowali a chcieliby utrwalać żelechowski beton układzików jak to piszą SWOIMI. Jak ktoś spoza Żelechowa to dla nich już zły i niekompetentny.

Oj Stefan daj spokój, nie pisz już, sam się obronie... (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

Wilk (, #IP 4d6c16d6c8) Odpowiedz

Panie Bogusz jest pan „Wielkim rozczarowaniem „ a miało być uczciwie i inaczej niż poprzednicy a co jest? Woźniaka pan nam do Żelechowa z całą menażerią ściągnął to już nic sam nie może pan zadecydoać ubezwłasnowolniony pan jesteś? My mamy swoich ludzi , nie potrzebujemy takich panów Gorów , litości . Myśle że strzela sobie pan w kolano. A tak miało być pięknie.

kadencja (, #IP 8e4fe19da2) Odpowiedz

Kadencja trwa 5 lat, a nie 3 miesiące. Tylko ludzie bez wyobraźni potrafią po trzech miesiącach oceniać wyniki pracy nowego burmistrza. Ja jak na razie nie widzę żadnego wielkiego rozczarowania, a wręcz przeciwnie. Bardzo dobre relacje ze starostą i powiatem garwolińskim, co powinno przełożyć się na dobrą współpracę. Sam Pan starosta był już u nas dwa razy na sesjach rady, gdzie za poprzednich władz to starosta chyba w ogóle w Żelechowie nie był, nie wspominając o uczestnictwie w sesjach Rady Miasta. Wysokie zadłużenie po poprzedniej władzy, brak pozyskiwania środków z zewnątrz, buta i arogancja wobec mieszkańców i współpracowników. Pan Bogusz w tej chwili jest jak dzień do nocy. Dajmy mu się wykazać.

mieszkańcy za dychę (, #IP 8e4fe19da2) Odpowiedz

A przepraszam, kim byli pozostali kandydaci? Jeden z Warszawy, drugi z Dęblina, znajomość regionu zapewne na wysokim poziomie. Jak wszyscy tacy znawcy, trzeba było startować i zaprezentować się komisji konkursowej.

Żelechowiak (, #IP 0aed865e74) Odpowiedz

No tak jeszcze go tylko w Żelechowie nie było , a to ci fachowiec .W Żelechowie to nie Bogusz a Woźniak rządzi.Nie miał gdzie go Woźniak obsadzić to do Żelechowa. To już w Żelechowie nie ma młodych zdolnych ludzi tylko emeryta zatrudniać ?!!

alfa i omega (, #IP 8448cf3af7) Odpowiedz

Polecam rozbrykane szefostwo z KRUSuuuuu

(, #IP ba75b15237) Odpowiedz

Ma doświadczenie zwłaszcza widać po pracy w zarządzaniu pks Garwolin

Fachowiec (, #IP c19399e8a2) Odpowiedz

PKS w Garwolinie rozwalił to po odpoczynku teraz wziął się za Żelechów. Uwaga na jego poczynania😁😁😁

(, #IP 96f29a0246) Odpowiedz

Młodych bez doświadczenia taaa

Bez doświadczenia (, #IP 686c06a312) Odpowiedz

Tak właśnie przyjęto taką w ZGK Ewę opryskliwą,niedouczoną a gdzie kontrole? Może będą nareszcie.....