Rozrywka | Kultura Garwolin

Film Całe Szczęście w Kinie Wilga (wideo)

Dodano:
garwolin - Film Całe Szczęście w Kinie Wilga (wideo)

15 marca Kino Wilga wyświetli film "Całe Szczęście". "Całe szczęście" to ciepła , zabawna ,wzruszająca komedia za kamerą filmu stanął doskonale Państwu znany Tomasz Konecki ("Listy do M. 3", "Lejdis", "Testosteron").

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

REKLAMA:


Obsada: Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Tomasz Sapryk, Joachim Lamża, Jacek Borusiński, Maksymilian Balcerowski.

Premiera

15 – 19 marca
godz. 18:00 i 20:30
22 – 26 marca
godz.18:00

Produkcja: Polska
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 105 minut
Od lat: 15
System wyświetlania : Projekcja cyfrowa
Cena biletu: 18,16zł

Tani poniedziałek 14zł


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.