Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 24-02-2019r.

Dodano:

18 lutego

Żelechów
Policjanci z PP Żelechów zatrzymali 21-letnią kobietę, zam. pow. Garwolin, która kierowała samochodem marki VW Passat, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu  - wynoszącym 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

21 lutego

Jagodne DK 17, godz. 15:17
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 52-letni mężczyzna kierujący samochodem marki VW, z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Honda, na który najechał pojazd marki VW. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 25-letnia kobieta kierująca hondą i została przetransportowana do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


24 lutego


Parysów
Policjanci z PP Pilawa, zatrzymali 19-letniego mężczyznę, zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem m-ki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości  - wynoszącym 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 19-letni pasażer auta, posiadał przy sobie susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew i KPP Garwolin. 

Wola Łaskarzewska
Policjanci z PP Łaskarzew zatrzymali 50-letniego mężczyznę, zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości  - wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew, u 29-letniego mężczyzny policjanci ujawnili pięć woreczków z zamknięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 251 interwencji, odnotowali 22 kolizje i 1 wypadek drogowy.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.