Garwolin Sport

III Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Miętne Football Festival

Dodano:
garwolin - III Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Miętne Football Festival

Miętne Football Festiwal to ogólnopolska impreza rozgrywana na obiektach sportowych Powiatowego Ośrodka Sportu i Zarządzania Lokalami. Zawodnicy U-13, U-15 i U-16 zagrają w trzech terminach. Imprezy odbędą się pod patronatem wicemarszałek Senatu Marii Koc, posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka i starosty powiatu garwolińskiego Mirosława Walickiego. Patronat medialny Kuriergarwolinski.pl.

Turniej piłkarski Miętne Football Festiwal odbędzie się w następujących terminach: 2/3.03.2019 U-16, 9/10.03.2019 U-15, 23/24.03.2019 U-13.

Drużyny biorące udział w Turnieju U-16  w sobotę 2 marca i niedzielę 3 marca to: Wigry Suwałki, Hetman Zamość, Korona Kielce, GKS Ksawerów, Victoria Sulejówek, Mazur Karczew, Znicz Pruszków, Mazowsze Miętne.

Mecze rozgrywane będą na boisku Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem. Początek sobota 2 marca godz. 9.00

Patronat Honorowy Turnieju 2/3 marca i 23/24 marca Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki

Patronat Honorowy Turnieju im. Mateusza Jacaka 9/10 marca - Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc oraz Poseł na Sejm RP - Grzegorz Woźniak.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.