Rozrywka | Kultura Garwolin

(wideo) Czterokrotni mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym zatańczą na gali wieczornej podczas tanecznego Grand Prix Polski w Garwolinie

Dodano:
garwolin - (wideo) Czterokrotni mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym zatańczą na gali wieczornej podczas tanecznego Grand Prix Polski w Garwolinie

Czterokrotni i mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło zaprezentują pokazowy taniec w sobotę na gali wieczornej podczas tanecznego Grand Prix Polski 2019.

W dniach 23-24 marca 2019r. odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Garwolinie, III Amatorki Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Grand Prix Polski Garwolin 2019. Poprzednie turnieje były wielkim sukcesem frekwencyjnym i organizacyjnym. Na wydarzenie zapraszają Piotr i Magdalena Kordaszewscy. Patronat medialny objął portal Kuriergarwolinski.pl. Na hali sportowej CSiK przy ulicy Żwirki i Wigury w Garwolinie po raz trzeci zobaczymy wiele atrakcji.

REKLAMA:


Jedną z atrakcji sobotniej gali wieczornej będzie występ czterokrotnych mistrzów świata, mistrzów Europy, wielokrotnych mistrzów Polski, złotych medalistów The World Games 2017 w rock and rollu akrobatycznym Anny Miadzielec i Jacka Tarczyło.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ.

Więcej o wydarzeniu w artykule TUTAJ.


Wydarzenie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie liczni sponsorzy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.