Rozrywka | Kultura Garwolin

Zaśpiewali o miłości

Dodano:
garwolin - Zaśpiewali o miłości

W niedzielę 24 lutego w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żelechowie odbył się koncert walentynkowy. Piosenki o miłości zaprezentowali lokalni wykonawcy. Przed żelechowską publicznością wystąpili soliści związani z Chórem Żelechowa.

Na żelechowskiej scenie pojawili się: Grzegorz Głębicki („Jej portret”, „20 lat a może mniej”), Gabriela Lesisz („Tylko w Twoich dłoniach”), Patryk Zowczak („Trójkąty i kwadraty”), Sylwia Sergiel („O mnie się nie martw”), Wojciech Szymczak („Wracam do domu”), Paulina Zowczak („Serce nie sługa”), Tomasz Dziubak („Kocham Cię jak Irlandię”, „Kryzysowa narzeczona”) oraz Anna Lesisz („Sen na pogodne dni”). Opiekę muzyczną nad wykonawcami sprawował Sławomir Lesisz. Koncert poprowadził Michał Sztelmach.

Na zakończenie koncertu głos zabrał burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz, przekazując gratulacje i słowa uznania dla wszystkich występujących.

MGOK Żelechów

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 29

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.