Rozrywka | Kultura Garwolin

IV Przegląd Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej w Parysowie

Dodano:
garwolin - IV Przegląd Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej w Parysowie

Już od czterech lat w Parysowie odbywa się Przegląd Piosenki Poetyckiej i Autorskiej. Pierwszy taki przegląd odbył się w 2016 roku z inicjatywy lokalnego zespołu Namotane i miał na celu prezentację młodych muzycznych talentów z gminy Parysów.

Obecnie założyciele zespołu Maryla i Andrzej Oklesińscy w dalszym ciagu kierują artystycznie przedsięwzieciem przy wsparciu niemal wszystkich gminnych instytucji, przede wszystkim Urzędu Gminy i Rady Gminy Parysów.

Przegląd odbył się w kawiarnianym klimacie w piątek 22 lutego 2019 roku w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki tuż po godzinie 19-ej. Przygotowany repertuar zaprezentowały dzieci z działającego przy szkole w Parysowie kółka muzycznego w składzie: Weronika Jaroń, Aleksandra Leśkiewicz, Angelika Zawadka i Julia Mazek.
Następnie wystąpili: Aleksandra Bogusz, Bartosz Oklesiński, Patrycja Zadrożna, Aleksandra Kania,  Aleksandra Kadej, Apolonia Oskroba, Magdalena Przybysz.

REKLAMA:


Wieczór zakończył sie koncertem zespołu Namotane w składzie: Maryla Oklesińska (wokal), Rafał Wielgosz (gitara, ukulele basowe, charango), Daniel Wielgosz (puzon, akordeon), Sebastian Pokojowy (bass), Michał Ruszkiewicz (cajon, perkusjonalia), Andrzej Oklesiński (gitara, ukulele).

Obsługą sali i kulis zajmowały się dzieci-podopieczni Placówki Wsparcia Dziennego działajacej pod egidą GOPS w Parysowie. W kelnerów wcieliły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy w wieku od 9 do 15 lat.

Organizatorzy zapraszają juz za rok.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 18

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.