Rozrywka | Kultura Garwolin

Koncerty piosenki włoskiej w Sulbinach i w Niecieplinie!

Dodano:
garwolin - Koncerty piosenki włoskiej w Sulbinach i w Niecieplinie!

Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach zaprasza na muzyczną podróż z włoskim tenorem – Sergio Bettas, któremu akompaniował będzie Radosław Mitura.

W programie muzycznym znalazły się m. in. utwory z repertuaru Franka Sinatry i Andrea Bocelli: "Besame mucho", "My way", "Fly me to the moon", "She"... , „I can't help falling in love”, „Everybody love somebody”, itp....

SERGIO BETTAS - włoski tenor (ur. Ferrara /Włochy). Od 10 lat mieszka w Polsce. Absolwent Consevatorium Sztuki Śpiewu w Ferrarze. Jego droga zawodowa związana była z takimi teatrami jak: Teatro Regio w Parmie i Teatr Wielki w Warszawie. Debiutował w 2006 roku rolą Manrika w "Trudadorze" Verdiego.

Pierwszy koncert odbędzie się 9 marca w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach a drugi 17 marca w strażnicy OSP Niecieplin. Oba wydarzenia rozpoczną się o godzinie 18.00.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.