Ciekawe tematy z Garwolina

Utrudnienia w kursowaniu pociągów na linii nr 7 Warszawa - Dęblin

Dodano:
garwolin - Utrudnienia w kursowaniu pociągów na linii nr 7 Warszawa - Dęblin

Na linii Warszawa – Dęblin występują utrudnienia w ruchu pociągów związane z wydłużeniem prac realizowanych na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe na odcinku Warszawa Falenica – Otwock.

Część pociągów kursujących na odcinku Warszawa – Otwock kończy bieg na stacji Warszawa Falenica. Ze stacji Otwock w kierunku Warszawy bieg rozpoczyna mniejsza liczba pociągów niż zaplanowano w rozkładzie jazdy. Pociągi kursujące do Garwolina kursują w całej relacji.

Opóźnienia niektórych pociągów na linii Warszawa – Dęblin mogą wynosić do 30 minut.
W PKP Polskich Liniach Kolejowych pracuje Regionalny Zespół Zarządzania Kryzysowego z udziałem przewoźników kolejowych na bieżąco, operatywnie kierując ruchem kolejowym. Obecnie nie ma informacji o terminie zakończenia utrudnień.

REKLAMA:


Ponadto PKP Polskie Linie Kolejowe poinformowały, że na stacji Otwock stwierdzono awarię urządzeń sterowania ruchem – brak współpracy urządzeń stacji Otwock z samoczynną blokadą liniową szlaku W. Falenica - Otwock. Ruch pociągów prowadzony na rozkazy pisemne. Brak deklaracji co do możliwości przywrócenia rozkładowej organizacji ruchu pociągów. Trwa opracowywanie tymczasowej awaryjnej organizacji ruchu pociągów.

HONOROWANIE BILETÓW
Od godz. 5:10 do odwołania obowiązuje wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów Kolei Mazowieckich oraz SKM Warszawa na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock – Warszawa Zachodnia.
Od godz. 7:00 ZTM Warszawa uruchomił awaryjną zastępczą linię autobusową ZS7 na odcinku Warszawa Falenica – Otwock (PKP Falenica - Bysławska - Patriotów - Piłsudskiego - Kołłątaja - Staszica - Powstańców Warszawy – Orla). Kursują cztery autobusy z częstotliwością około 7-15 minut. W autobusie ZS7 są honorowane bilety KM.

Bieżące informacje na temat kursowania pociągów są dostępne na stronie www.mazowieckie.com.pl, w zakładce „Utrudnienia”


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.