Rozrywka | Kultura Garwolin

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - Koncert

Dodano:
garwolin - Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa - Koncert

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa zagrają 4 kwietnia w Garwolinie.

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 35 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów!

Dwadzieścia wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty supportujace gwiazdy bluesa światowego formatu: B.B.King (Warszawa 1996) czy Blues Brothers (Norymberga 1989) . Kilka tysięcy koncertów w Polsce i praktycznie w całej Europie, także w USA, a nawet w Zimbabwe!

Sławek jest autorem całego repertuaru grupy i kilku prawdziwych przebojów, jak „Szósta zero dwie”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker” czy „Chory na bluesa”.

To wirtuoz harmonijki i autor dwóch popularnych podręczników gry na tym instrumencie. Jest dziennikarzem radiowym i prasowym, organizatorem festiwali bluesowych a przede wszystkim człowiekiem „Chorym na bluesa”!

Na koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa składają się najbardziej znane utwory oraz te z najnowszej płyty.

Skład zespołu:
– Sławek Wierzcholski: śpiew, harmonijka ustna
- Wiesław Kryszewski: gitara
– Witold Jąkalski: gitara slide
– Piotr Dąbrowski: akustyczna gitara basowa, śpiew
– Grzegorz Minicz : perkusja

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

4 kwietnia 2019 r., godz. 19:00
sala widowiskowa CSiK
Bilety 40:00 zł – do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK, ul. Nadwodna 1.

bilety w sprzedaży są od 1 marca

 

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.