Garwolin Sport

Znicz Pruszków najlepszy w turnieju rozgrywanym w Miętnem

Dodano:
garwolin - Znicz Pruszków najlepszy w turnieju rozgrywanym w Miętnem

W dniach 2/3 marca 2019r. na obiektach sportowych Powiatowego Ośrodka Sportu i Zarządzania Lokalami został rozegrany turniej Miętne Football Festival U-16, w którym udział wzięły drużyny m. in. z Zamościa, Suwałek, czy Kielc. Niestety dla Mazowsza Miętne najlepszymi wynikami były dwa remisy, ale z pewnością doświadczenie zebrane podczas zawodów zaprocentuje w przyszłości. Patronat nad wydarzeniem objął starosta garwoliński Mirosław Walicki i portal Kuriergarwolinski.pl.

W turnieju rozegranym w miniony weekend udział wzięły kluby: Wigry Suwałki, Hetman Zamość, Korona Kielce, GKS Ksawerów, Victoria Sulejówek, Mazur Karczew, Znicz Pruszków i Mazowsze Miętne.

W pierwszym meczu Mazowsze Miętne uległo zespołowi Wigry Suwałki 1:0, w drugim było znacznie gorzej - aż 0:5 z Hetmanem Zamość. Dalej 0:2 z Koroną Kielce, 3:1 z GKS Ksawerów i 0:3 ze Zniczem Proszków. Bezbramkowy remis drużynie z naszego powiatu udało się wywalczyć z Victorią Sulejówek. 1:1 to wynik meczu z Mazurem Karczew. Nie często zawodnikom Mazowsza udaje się grać w tak ciekawym towarzystwie. Z pewnością turniej w Miętnem przyniósł trenerowi Tomaszowi Talarkowi i jego zawodnikom cenne doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości.

REKLAMA:


W zawodach od początku najlepiej radził sobie Znicz Pruszków. Najgorszymi wynikami tego zespołu były remisy z GKS Ksawerów (0:0) i Mazurem Karczew (2:2).  Starcie z najgroźniejszym rywalem Hetmanem Zamość zakończyło się wynikiem 1:0 dla drużyny z Pruszkowa. Świetnie radził sobie też GKS Ksawerów, który na koniec rozgrywek znalazł się tuż za Hetmanem.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jan Mróz (Hetman Zamość), najlepszym strzelcem Kornel Krasuski (4 bramki, Znicz Pruszków), a najlepszym bramkarzem Igor Krupa (GKS Ksawerów).


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 101

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.