Garwolin Sport

Turniej piłkarski dla Karoliny już 17 marca

Dodano:
garwolin - Turniej piłkarski dla Karoliny już 17 marca

Już 17 marca 2019r. w Hali Stulecia w Garwolinie odbędzie się charytatywny turniej piłkarski dla Karolin Kondej. Można jeszcze zgłaszać się do sponsorowania imprezy. Mieszkanka Garwolina trudną walkę w swoim życiu toczy od 2012 roku, kiedy dowiedziała się o glejaku mózgu. Od tamtego czasu, aż do operacji w dniu 28 lutego żyła z niechcianym towarzyszem w głowie.

Życie Karoliny Kondej jest pasmem spotkań z lekarzami, badań, zabiegów, chemioterapii. W międzyczasie ta odważna dziewczyna cały czas studiuje – w 2017 roku obroniła pracę magisterską na kierunku Biotechnologia ze specjalnością Biotechnologia medyczna, a niedługo potem rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Podmiotami Leczniczymi. - Kto, jak nie ja? Kiedy, jak nie teraz? – motywowała swoją decyzję.

Karolina przeszła kilka operacji złośliwego guza mózgu. W czwartek 28 lutego mieszkanka Garwolina została ponownie zoperowana w Niemczech. Poprzednie operacje polegały na częściowym usunięciu nowotworu, a tym razem guz został usunięty w całości. To jednak nie koniec walki o życie. Karolinę czeka kosztowne leczenie.

- Stan jest stabilny. Karolina nieustannie udowadnia wszystkim, że jest największym wojownikiem na świecie. Będąc pod opieką bardzo dobrych lekarzy specjalistów nabiera sił na kolejne dni. Prosimy nie ustawajcie w modlitwach i trzymaniu kciuków za Kondzia i jej najbliższych – pisała na Facebooku rodzina Karoliny.

REKLAMA:


Jej kolega Jakub Sadkowski organizuje Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 17 marca o godzinie 9.00 w Hali Stulecia przy SP nr 5 w Garwolinie. 

Jest już komplet drużyn do Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Gramy dla Karoliny Kondej. Zgłosiło się 16 kapel: 1. OSK Olaf 2. Zeller 3. Kapsel&Korkociąg 4. FC Banderola 5. Legijny Garwolin 6. OSP Ruda Talubska 7. OSP Garwolin 8. Huta Czechy & Wilga 9. Motor Leokadia 10. Zdrówko Garwolin 11. Lamex 12. Oskroba Team 13. Młode Wilki 14. OSP Łaskarzew 15. OSP Podebłocie 16. Boca Seniors

W programie wydarzenia znalazły się jeszcze m.in.: konkurs rzutów karnych, bufet, malowanie buziek i zbiórka pieniędzy do puszek.

Karne będą bronili zawodnicy Wilgi Garwolin.

Nowi sponsorzy wydarzenia mile widziani.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.