KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Debatowali w sprawie aquaparku

Dodano:
garwolin - Debatowali w sprawie  aquaparku

Dzisiaj na stadionie sportowym w Garwolinie odbyła się konferencja, w której udział wzięli przedstawiciele SDPL-u, PO i Porozumienia dla Przyszłości Powiatu Garwolińskiego.

Spotkanie to dotyczyło referendum, a dokładnie jednej jego części - pytania o słynny już aquapark.
Podkreślano, że zostało ono sformułowane w taki sposób, aby pokazać negatywne konsekwencje tej inwestycji. Wszyscy przedstawiciele zgodnie twierdzą, że nie mówi się o korzyściach wynikających z budowy krytej pływalni, którymi są min: utworzenie stu miejsc parkingowych, czy chociażby prestiż miasta.

REKLAMA:


Przedstawiciele władz powiatowych wystąpili w koszulkach, które oddają ich stanowisko w sprawie budowy krytej pływalni i o taką odpowiedź apelują również do nas.
Miejsce konferencji nie zostało wybrane przypadkowo – właśnie na terenie stadionu  miałby powstać garwoliński aquapark.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

A nie Tadeusz M.? (, #IP 48740c35af) Odpowiedz

(, #IP 9f60d60a42) Odpowiedz

najlepszym jego kolega jest Michał R chhaa chaaa

A to on ma jakichś kolegów? (, #IP 48740c35af) Odpowiedz

(, #IP 9f60d60a42) Odpowiedz

Nie chlapaczko to ja jego kolega . chaa chaaa..

Czyżby pan Marek się odezwał (, #IP aa49aede24) Odpowiedz

Jestem pewien, że pan pomoże zostać burmistrzem ale panu M.ikulskiemu a nie panu M.ichałowi. A poza tym, to masz pan chyba obsesję skoro wydaje się panu, że jeśli ktoś obrzuca pana g...to jest od razu z sdg. Inni też pana nie lubią. Ba, nawet ci, których uważa pan za swoich przyjaciół. pozdro dla nauczycielki

IP 212,160.239.131 (, #IP 601be1d3c5) Odpowiedz

Jako zwolenniczka (bynajmniej tak się promujesz) SDG i zatwardziała przeciwniczka tego radnego nie zachowujesz obiektywizmu w stosunku do Pana radnego. A Pan Michał twierdził , ze tacy w SDG są porządni ludzie. Jak się dowie to napewno nie pochwali twego zachowania dlatego, że po raz kolejnym obrzucasz g... człowieka , który jako jeden z niewielu radnych może pomóc Panu M w wyborze na burmistrza.

nauczycielka (, #IP 48740c35af) Odpowiedz

Już ścieżka rowerowa w której miał nie mały udział pokazała jego zdolności. I wystarczy.

nauczyciel (, #IP ebddad22ca) Odpowiedz

Moim zdaniem jest lepszy od tych panów co uważają że mają monopol na wszystkie bolączki Garwolina ale czas pokaże kto miał racje.

Na burmistrza Wąchocka oczywiście (, #IP 48740c35af) Odpowiedz

O przepraszam na sołtysa.

(, #IP 07fd1b5577) Odpowiedz

JONCZAK NA BURMISTRZA...

(, #IP 730045edce) Odpowiedz

aquapark będzie na siebie zarabiał a wszystkie garwolińskie szkoły (i pewnie nie tylko) nie będą musiały zasuwać do tragicznego basenu w miętnem tylko do profesjonalnego który będzie "pod ręką". Inwestycja na pewno dość szybko się zwróci a i na jakąś dotacje byśmy się załapali :)... Drogi są jakie są, tylko dlaczego nie było referendum czy zrobić ścieżkę rowerową za bagatela 2mln zł?! przynajmniej wspomniany odcinek przy targowisku byłby poprawiony... Prawdopodobnie budowa aquaparku zbytnio nie zakłóci planowanych budowy dróg których jak cała Polska tak i Garwolin potrzebuje.

(, #IP 8c184f6332) Odpowiedz

Ulica Wyszyńskiego to prezent od Jończaka dla Mikulskiego

JESTEM NA TAK!!!! (, #IP 2b864fcf6b) Odpowiedz

Dróg i tak nie zrobią. np. odcinek wyszyńskiego od mostu do ronda koło targu to jest masakra, a stan nie zmienił się od dobrych kilku lat. Prawie nic nie robią z drogami i teraz mieliby niby zacząć? TAK dla aquaparku!!!!

super (, #IP fc3d5a2179) Odpowiedz

Mam mieszane uczucia niby, że fajnie ale po co topić pieniądze przecież powiększenie istniejącego basenu w Miętnem nie wymaga takich nakładów finansowych powiększyć o basenik dla dzieci, wannę z bąbelkami i zjeżdżalnie i to co kto lubi koszty powiększenia, a budowa nowego nieporównywalne.

basen (, #IP eee1515be3) Odpowiedz

oj,przydałby się basenik taki jak chociażby w Górze Kalwarii...Miętne to dziura...Może jakiś mistrz by nam wyrósł:D

Coś się kumuś pomyliło (, #IP aa49aede24) Odpowiedz

Od kiedy SDPL , PO i Porozumienie dla Przyszłości Powiatu Garwolińskiego stanowią władze powiatowe??? To chyba jakiś żart.

(, #IP 6567a6e75a) Odpowiedz

Oczywiście, że TAK dla Aquaparku ;) Przynajmniej będziemy coś z tego mieli ;D

Finansowo utopią miasto w tym basenie. (, #IP 158814746e) Odpowiedz

Finansowo utopią miasto w tym basenie i nawet im ręka nie drgnie.Tyle ulic w Garwolinie (również tych podległych powiatowemu staroście)nie ma normalnej utwardzonej nawierzchni.Ale basen tak jak MIŚ musi być i już.Jest to MIŚ na skalę naszych możliwości.A zarobi na tym ten kto ma zarobić.Obcych jak wiadomo do takich konfitur się nie dopuszcza.

jestem za (, #IP be413cf07c) Odpowiedz

jestem za nawet jak mam placic 2/3zł więcej za oczyszczanie wody w rachunkach... chyba że zażyczą sobie 20 zł bo w tym kraju wszystko jest możliwe...