Wiadomości z Garwolina

Lądowisko już oficjalnie

Dodano:
garwolin - Lądowisko już oficjalnie

O godzinie 16:30 przy Szpitalu Powiatowym w Garwolinie odbyło się oficjalne otwarcie lądowiska dla helikopterów. Wydarzenie połączono z jubileuszem dwudziestolecia samorządu gminy.

Na uroczystość przybyło wiele osobistości, m.in. parlamentarzyści: Stanisława Prządka i Krzysztof Borkowski,  dyrektor regionu wschodniego w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym Krzysztof Przybysz oraz  Prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Krzysztof Banaszek.

REKLAMA:


Na początku starosta garwoliński Grzegorz Woźniak krótko przedstawił historię starań o powstanie lądowiska. W dalszej kolejności ks. prałat Ryszard Andruszczak - Proboszcz Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego poświęcił lądowisko oraz nową karetkę.
Gospodarzem dzisiejszej uroczystości był Krzysztof Żochowski – dyrektor garwolińskiego szpitala.

Szpital w Garwolinie, jest jedynym szpitalem powiatowym w województwie mazowieckim, gdzie powstało lądowisko dla „latających karetek”.

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 73e9bf34f3) Odpowiedz

Nareszcie ktoś pomyślał o bezpieczeństwie i w rezultacie o szybszej pomocy w razie jakiejś tragedii . szacunek:)

obcy (, #IP afa1d944fd) Odpowiedz

o jak pięknie,jak cudownie,sami swoi,rączki do pieniążków,ślicznie się witają inni żegnają,sztuczne ryje,wstrętne patałachy,łajdaki!!!!!!!!

szpital (, #IP 60198b7ac9) Odpowiedz

Sami swoi,uściski, gratulacje, jest pięknie!

Komentarze (, #IP ae60234971) Odpowiedz

Szkoda, że wśród ludzi jest tyle złośliwości - oby nikomu to lądowisko nie było potrzebne. A przecież zawsze może komuś się przydażyć wypadek i będzie potrzebna pilna interwencja. Czy wtedy ktoś będzie pytał o Wasze zdanie? Nie! A zazwyczaj najbardziej potrzebują pomocy złośliwcy ...

Do organizatorów (, #IP b9c3714ba6) Odpowiedz

Dlaczego na tak ważnej uroczystośći nie ma lekarza p.Niedzwiedzia,który zajmował się oświatą.Czy ktoś poinformuje mieszkańców .

larry (, #IP 751d00ab52) Odpowiedz

tak to laskarzewski larry. ktory jest w serbii burmitrzem. debek inaczej ormo nie moze usunac go z rzadu burmistrza

Larrry (, #IP fc73436e19) Odpowiedz

Czy na zdjęciu nr 1 to nie nasz Larry z Łaskarzewa?

(, #IP fc3d5a2179) Odpowiedz

Dobrze, że jest. Nie istotne dzięki komu i kto jest na zdjeciach. Ważne, ilu pacjentom uratuje życie. Nikt Wam nie broni działać,jest jeszcze wiele do zrobienia:)

:-)) (, #IP 8c56a2daec) Odpowiedz

Na piątym zdjęciu brak jeszcze J. Krawczyka i Z. Brzeźnickiego i będzie cały skład który bronił d... Starosty

a możesz trochę rozwinąć? (, #IP 7f7f783398) Odpowiedz

Goła prawda (, #IP ae1afcdc63) Odpowiedz

i oto parking dla Tirów stał się lądowiskiem