Rozrywka | Kultura Garwolin

O niej będzie głośno!

Dodano:
garwolin - O niej będzie głośno!

Tak śliczna, tak utalentowana i tak sympatyczna, że aż nie wiadomo czy... prawdziwa. Anna Maria Siwek w Garwolinie jest już gwiazdą. Złośliwi powiedzą, że nie znają. Ale po recitalu podczas zbliżających się Dni Garwolina nikt nie będzie miał wątpliwości. O niej będzie głośno!

Ma na swoim koncie sukcesy mniejsze i większe. Za największy uważa występ na 36. Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „ Śpiewajmy poezję” w Olsztynie w 2009 r. Kiedy rozmawiałyśmy, Ania jeszcze nie wiedziała, że podczas tegorocznej edycji konkursu w Olsztynie przejdzie do następnego etapu.

Miłością do muzyki zaraził ją tata, który sam długi czas grał w zespole. Gitara i muzyka towarzyszyły Ani od urodzenia. Nie mogło stać się inaczej! Los popchnął młodą artystkę w magiczne ręce Aureli Luśni- Stankiewicz. Wokalistka i nauczycielka z Muzycznej Szkoły I stopnia w Garwolinie odkryła w Annie Siwek prawdziwy talent. - Jestem bardzo wdzięczna Pani Aurelii. To dzięki niej uwierzyłam w siebie i swój talent. To ona pokazała mi, czym jest muzyka. Niesamowita osoba - mówi Ania. Sama jeszcze nie pisze swoich utworów. Teraz najchętniej śpiewa poezję i gra na gitarze klasycznej.  Młoda artystka idzie za ciosem, po maturze czekają ją egzaminy do szkoły teatralnej.

REKLAMA:


Od paru lat Anna Siwek staje na podium w różnych konkursach muzycznych. W 2008 r. zajęła pierwsze miejsce w Mińsku Mazowieckim w konkursie ”Zapalona świeca”, rok wcześniej w konkursie „Płonąca świeca” wyśpiewała 3. miejsce. Średnio raz w roku Ania zgarnia rywalom nagrody z przed nosa. Za tydzień przed naszą rodzimą artystką jeden z ważniejszych występów. 19 czerwca w ramach obchodów Dni Garwolina, Anna Maria Siwek zaprezentuje się przed najtrudniejszą chyba widownią - mieszkańcami Garwolina. Będzie to recital „Cyganka”.  – To dla mnie bardzo ważne jak odbiorą mój występ mieszkańcy Garwolina. W recitalu zaśpiewam przy akompaniamencie znakomitych muzyków, na gitarze zagra Paweł Stankiewicz, na akordeonie Rafał Grząka, a na kontrabasie Kornel Jasiński. Śpiewanie w takim gronie to dla mnie ogromny zaszczyt – powiedziała naszej reporterce Anna Maria Siwek.

Specjalnie dla was prezentujemy utwór w wykonaniu Ani. Posłuchajcie – naprawdę warto!Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

? (, #IP f766cba4f6) Odpowiedz

I co? Młoda artystka dostała się do szkoły teatralnej?

panna nadąsana (, #IP f89c47a603) Odpowiedz

Ona wcale nie jest urocza i przemiła! Jest strasznie nadętą, wiecznie nadąsaną paniusią, którą myśli, że jest nie wiadomo kim... Śpiewać umie, ale jak już ktoś napisał - osób o podobnych głosach są tysiące... ala

Śpiew (, #IP 4fc288659a) Odpowiedz

Popieram niektórych tu piszących. nie wiem, dlaczego większość ludzi robi z niej taką gwiazdę. Takich osób z głosem jaki ona również posiada jest na pęczki. Ja bym się raczej zainteresowała się nowo przybyłą uczennicą, która ma na imię Klaudia. Śpiewa tak genialnie, że uczestnicy koncertu, w którym ona wystąpiła odnosili wrażenie, jakby uczyła się tam już od dawna bo głos ma naprawdę profesjonalny. Pozdrawiam.

śpiew (, #IP 86f4b3bbd4) Odpowiedz

nie wiem czym tu się podniecać. robicie z nią wielką gwiazdę na siłę. jest u nas wiele dziewczyn, które o wiele lepiej śpiewają. marek p

Aniu! (, #IP 3823241f0a) Odpowiedz

Jesteś najlepsza w całym powiecie! Głupie komentarze nie powinny psuc atmosfery przed tak ważnym wydarzeniem! Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki!Jesteś śliczną i utalentowaną dziewczyna! Serdecznie pozdrawiam złośliwych!;)

. (, #IP 75c6ca97e4) Odpowiedz

zdjęcie numer 3, to z plakatu - autorstwa Sylwii Bajery - licealistki.

(, #IP 3ecca4d46f) Odpowiedz

Ania jest niesamowitą osobą jak również artystką. Z niecierpliwością czekam na każdy występ na żywo. Ania sprawia swoim głosem, że mam ciarki na całym ciele. I naprawdę ludzie zastanówcie się krytykując tą niezwykle utalentowaną dziewczynę, bo jeszcze będziecie prosić ją o autografy. Szykuje nam się gwiazda;) tak trzymać Ania i powodzenia:)

Karolina (, #IP 59dc8a49b8) Odpowiedz

To bardzo dobrze, że organizowane są takie wydarzenia i powinniśmy być wdzięczni , że możemy w nich uczestniczyć za free. Zamiast się kłócić myślę , że warto po prostu skorzystać , bo potem na bilety na koncert Ani nie będzie Was stać. :D Ja postaram się być obecna w niedzielę. Z przyjemnością posłucham kolejny raz piosenek w wykonaniu Ani. :)

Są ludzie i taborety . (, #IP 116f1e6942) Odpowiedz

Oczywiście naszej ograniczonej społeczności garwolińskiej poezja śpiewana czy piosenki poważne się nie spodobają i za pewne pójdą posłuchać helllloooooo helllllloooo coś tam twoje radioooo bo przecież to na prawdę bardzo niesamowita piosenka o genialnym tekście . Aczkolwiek uważam , że warto czasem się 'odchamić' i posłuchać czegoś z dobrą jakością zwłaszcza w wykonaniu tak młodej i ładnej dziewczyny :)

fan (, #IP 116f1e6942) Odpowiedz

Nie znam koleżanki osobiście ale nie raz miałem okazję usłyszeć ją na żywo . Jest to bardzo ładna , atrakcyjna młoda dziewczyny z cudownym głosem . Hipnotyzuje i zadziwia a przynajmniej tak na mnie działa. Mam nadzieje , że kiedyś będzie o niej głośno. Prawdziwa artystka i nie można jej porównywać , np. do Gosi W. - choć nie twierdze, że nie ma wspaniałego głosu ale brakuje jej zdecydowanie charyzmy i szczerości. Każdy oczywiście ma swoje zdanie ale przyjdzie na ten recital i zobaczycie jak wiele tej dziewczynie można pozazdrościć . :)

panie "!" (, #IP 9fd94fc04a) Odpowiedz

To nie ja dałam komentarz o zawiści i zazdrości w komentarzach, ja się podpisuje, bo nawet jeśli kogoś krytykuję to się tego nie wstydzę i nie kryję się z tym :) A Ania ma świetny głos i o niej na pewno będzie głośno, co do tego nie mam wątpliwości. Ula

śliczna ma głos (, #IP 68ef9efa9a) Odpowiedz

boże , jaka ona ma śliczny głoś . świetnie śpiewa . strasznie mi się podoba . ogólnie jest śliczna . :-)

:) (, #IP b2088a0836) Odpowiedz

Rozumiem, że jednym podoba się głos Ani, innym nie. Macie prawo do wyrażania własnej opinii. Aczkolwiek irytują mnie komentarze osób, którzy zamiast dopingowania Ani w rozwijaniu pasji, wypowiadają się negatywnie. Nie bez powodu TO ANIA występuje podczas Dni Garwolina. Uważam, że jest nie tylko świetną, młodą artystką, ale przy tym skromną, pełną wdzięku osobą. Ale tak to już jest w naszym społeczeństwie, że CI co najwięcej wnoszą w życie kulturalne, są negatywnie postrzegani. Tak było, jest i będzie.. Pozostaje mi tylko życzyć Wam, abyście w przyszłości byli na tyle odważni, aby te negatywne, bezsensowne komentarze powiedzieć wprost, bo obecnie to najlepiej schować się pod przykrywką "anonimu". Aniu! Tobie życzę samych sukcesów,na pewno pojawię się na najbliższym koncercie, pozdrawiam! :)

! (, #IP 68ef9efa9a) Odpowiedz

Jad i zawiść w komentarzach? Urszulka chyba jesteś przewrażliwiona :) Ludzi nie zachwyciła i to wszystko, każdy może oceniać wg. własnego ucha... nic w tym strasznego, jadowitego, czy zawistnego. Panuje jakaś paranoja. Wystarczy napisać - nie podoba mi się - a już o najgorsze cechy człek jest posądzany. Spokojnie.

(, #IP d9058d9729) Odpowiedz

niestety, bardzo daleko jej do Ewy Demarczyk... jedyne wyjście, by uniknąć porównań to poszukanie własnego repertuaru, bo głos i potencjał niewątpliwie jest... powodzenia

zazdrość wychodzi kołnierzem (, #IP 0884692645) Odpowiedz

Tyle jadu i zazdrości, że aż monitor mi zżółkł. Ohyda! Ludzie jesteście straszni, sami nic nie zrobicie, na nic się nie odważycie, tylko z zazdrości krytykujecie!!!! A fu! Ale to norma, bedocja z tego słynie!!!

Ulo C. (, #IP 7db51a2589) Odpowiedz

Na tym portalu nikt się nie podpisuje. Czy zauważyłaś kiedykolwiek żeby informacja była podpisana, bo ja nie. Skoro autor tekstu chce być anonimowy, więc dlaczego komentatorzy mają się ujawniać. Typowa partyzantka.

a nikt się nie podpisze pod komentarzem..? tchórze. -- Ula C. (, #IP bb5d9e0e7d) Odpowiedz

Garwol (, #IP 7db51a2589) Odpowiedz

Na pewno będzie głośno o młodej dziewczynie, szczególnie jak graldol będzie ją promował.

(, #IP 46ed18e08b) Odpowiedz

zdjęcie nr 3 autorstwa LUMIFOTO

No i co z tego? (, #IP 68ef9efa9a) Odpowiedz

Dziewczyn z takim głosem jest tysiące, nic rewelacyjnego.

super to śpiewa gosia walenda nie róbcie z kogos gwaiazdy na siłe no chyba że gwiazda garwolińska . (, #IP 505b785271) Odpowiedz