Wiadomości z Garwolina

"Stare pogotowie" sprzedane

Dodano:
garwolin -

Za 2 mln zł został sprzedany budynek przy ulicy Przechodniej. Na razie nie wiadomo, kto go kupił i w jakim celu.

Na czele komisji, która miała przeprowadzić postępowanie przetargowe, stanął wicestarosta, Stefan Gora. Po podjęciu uchwały przez Radę Powiatu Garwolińskiego o zbyciu tej nieruchomości zostały wykonane szacunki przez biegłego.

Wiadomo, że wpłynęło 6 ofert: od pięciu inwestorów z Garwolina i jednego z Sobolewa. Szacowany koszt budynku wynosił 1,3 mln zł, zarząd zaś ustalił cenę wywoławczą na 1,5 mln zł.

REKLAMA:Wicestarosta poinformował również, że pieniądze od nowego właściciela budynku miałyby wpłynąć jeszcze w starym roku. Wiadomo także, że akt notarialny ma zostać podpisany w pierwszych dniach stycznia w terminie ustalonym przez biuro notarialne.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP a5b28e8390) Odpowiedz

Czytając Wasze komentarze odnoszę wrażenie że ten portal jest portalem plotkarskim...

;-) (, #IP 96b730a65e) Odpowiedz

Brawo

(, #IP 9b41da6e62) Odpowiedz

oj tam oj tam, jedyne co kupił Pan Ochnik to stare pogotowie, cora i oregano znalazły innych włascicieli

czenu Ochnik? (, #IP 6ad59cafeb) Odpowiedz

W Garwolinie gdy ktoś kupi coś bardzo drogiego lub postawi jakiś super CPN albo Maca to od razu Pan Ochnik. Każdy uważa, że co drogiego to jego. Nie wiecie poprostu nie macie pojęcia ilu jest bogatych naprawdę bogatych ludzi w tym mieście. Tylko duża liczba tych osób nie pokazuje po sobie pieniędzy, np Pan który ma rozlewnie gazową za ogromne pieniądze jest człowiek bardzo bogatym stać było by go na kupno starego pogotowia, a każdy kto go zobaczy co powie? Powie, że ledwo wiąże koniec z końcem, czemu? Bo nie przywiązuje uwagi do ubioru i nie jeździ Bóg wie jakimi samochodami. Kończąc powiem Wam, że nie jeden inwestuje w tym mieście, lecz Wy tylko jednego widzicie.

polioszynel (, #IP df9aeed3d4) Odpowiedz

Tajemnica poliszynela kto kupił.

???? (, #IP 34eeec1086) Odpowiedz

kupił producent odzieży skórzanej-pan ochnik