KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Chór ze szkoły muzycznej na deskach CSiK

Dodano:
garwolin - Chór ze szkoły muzycznej na deskach CSiK

Warto zarezerwować sobie czwartkowy wieczór 12 stycznia na wyjście do Centrum Kultury i Sportu. Dzieciaki ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie mają dla garwolaków małą niespodziankę.

O godzinie 18 rozpocznie się wyjątkowy koncert w wykonaniu wychowanków Radosława Mitury ze szkoły muzycznej. Koncert Noworoczny odbędzie się przy Nadwodnej 1, a wstęp jest bezpłatny.

REKLAMA:

- Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane kolędy, a także piosenki świąteczne. Nie zabraknie, oczywiście, utworów klasycznych. Zobaczymy interpretacje ruchowe w wykonaniu uczniów klas najmłodszych. Zapraszam – poleca Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.