czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Grand Prix dla Szkoły Muzycznej z Garwolina

Dodano:
garwolin - Grand Prix dla Szkoły Muzycznej z Garwolina

Chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie pod dyr. Marty Zdrajkowskiej i przy akompaniamencie Anny Brzeskiej wyśpiewał Grand Prix na II Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu Mazowieckiego.

Konkurs odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I st. nr 5 im. H. Wieniawskiego w Warszawie. Jego organizatorem było Centrum Edukacji Artystycznej. Patronat nad festiwalem objęli J.M. Rektor UMFC prof. Stanisława Moryto oraz Burmistrz Dzielnicy Włochy Michał Wąsowicz.

Gratulujemy kolejnego sukcesu młodzieży ze Szkoły Muzycznej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratulacje!!! (, #IP 16dbb19671) Odpowiedz

:)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!! (, #IP c20b160c93) Odpowiedz

Brawo!!!!

Szkoła Muzyczna (, #IP b2ff89fa50) Odpowiedz

Wielkie gratulacje dla uczniów tej szkoły, którzy pod bardzo czujnym i fachowym okiem przygotowywani są do być może swojej kariery życiowej. Okazuje się, że powstanie tej Szkoły był tzw. strzał w 10. Brawo dla Dyrektora tej Szkoły jak i również wykładowców tej szkoły. Jeszcze raz wielkie GRATULACJE !