KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Koncert karnawałowy we współczesnym wydaniu

Dodano:
garwolin - Koncert karnawałowy we współczesnym wydaniu

Już dziś odbędzie się w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie koncert karnawałowy klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej w Garwolinie. Przebojów Adele, Beyonce czy Whitney Houston będzie można posłuchać od godziny 18.30.

Organizator, którym jest Szkoła Muzyczna I Stopnia w Garwolinie z nauczycielką Aurelią Luśnią-Stankiewicz na czele, nie ma wątpliwości, że na koncert warto przyjść. A dlatego chociażby, że będzie on świetną okazją, by wrócić wspomnieniami do sylwestra, który jest już za nami.

- Koncert odbędzie się w konwencji zabawy sylwestrowej, więc jeśli Państwo mają ochotę jeszcze raz przeżyć emocje związane z sylwestrem, to serdecznie zapraszamy – namawia do udziału Aurelia Luśnia-Stankiewicz.

REKLAMA:Uczniowie klasy śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej w Garwolinie wystąpią przed publicznością, prezentując repertuar gwiazd popu, np. Adele, Beyonce, Whitney Houston. Wstęp na koncert, który rozpocznie się w sali kinowej CSiK (ul. Nadwodna 1) o godzinie 18.30, jest wolny.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Macie refleks . (, #IP dd5b5f43c7) Odpowiedz

Z tego grajdoła to macie refleks szachisty korespondencyjnego . Człowiek chętnie by poszedł , posłuchał , ale jak informacja jest podana za pięć dwunasta lub po imprezie , to nie ma szans . A to zaproszenie na końcu , brzmi w tej sytuacji śmiesznie .