czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Jak spełnia się marzenia w Garwolinie? "Cuda się zdarzają"

Dodano:
garwolin - Jak spełnia się marzenia w Garwolinie?

Spełni się jedno z jej największych marzeń. Wystąpi w recitalu, który zadedykowała swojej zmarłej mamie. A recital odbędzie się 14 czerwca w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Obecność publiczności da jej wiarę, że warto dążyć do zamierzonego celu.

Eliza Michalczyk od trzech lat uczy się w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie w klasie śpiewu. - Od dziecka lubiłam śpiewać, choć nie przywiązywałam tak strasznie do tego wagi. Dopiero w gimnazjum zaczęłam myśleć, że chciałabym w przyszłości coś z tym zrobić. Teraz muzyka to całe moje życie, to mój główny cel w życiu. Poza tym jestem przykładem tego, że gdy dąży się do celu, można spełnić marzenia – zdradza nam młoda wokalistka z Garwolina.

Jej marzeniem jest recital, który przygotowała własnymi siłami i ze wsparciem nauczycieli szkoły muzycznej. - Jestem niesamowicie szczęśliwa, że on się odbędzie – dodaje Eliza.

Jej występ będziemy mogli obejrzeć 14 czerwca, w piątek, o godzinie 19 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w sali kinowej.

REKLAMA:- Wykonam pięć własnych piosenek. Próbuje sama tworzyć muzykę, piszę teksty i układam melodie. Piszę o tym co czuje, co mnie boli, o tym, co przeżywam, jak postrzegam świat, a moja niesamowita nauczycielka od śpiewu, Aurelka Luśnia-Stankiewicz pomaga mi w tworzeniu podkładów – dowiadujemy się od uczennicy szkoły muzycznej, która w dwóch duetach wystąpi razem ze swoją opiekunką.

Podczas koncertu usłyszymy 14 piosenek. - Będą to głównie piosenki w języku angielskim, bo właśnie w ich tekstach odnajduje siebie. Będą też dwie bardzo szczególne piosenki dla mamy - o niej "Cuda się zdarzają" i właśnie tak nazywa się ten koncert oraz jedna w języku angielskim "My Angel". Mama odeszła do nieba rok temu i to jej dedykuję mój koncert, bo gdyby nie ona, nie osiągnęłabym tego, co do tej pory mi się udało. Na każdym kroku czuję jej pomoc – wyznaje Eliza, która zdaje sobie sprawę, że swoje umiejętności nadal musi szlifować: - Wiele muszę się nauczyć i od życia, i w kwestii śpiewania, ale już wiem, że chcę życie wiązać z muzyką, że chcę w jakiś sposób ją tworzyć, przekazywać ludziom własne emocje.

Gościnnie z Elizą wystąpi Ola Mitek. Młoda artystka zaznacza, że może liczyć na pomoc nauczycieli ze szkoły muzycznej, Aurelii Luśni-Stankiewicz i Radosława Mitury. Wokalistka wystąpi z zespołem w składzie: Sławomir Kazulak (perkusja), Paweł Bomert (gitara basowa) i Piotr Aleksandrowicz (gitara).

Zachęcamy do udziału w recitalu. 14 czerwca, godzina 19, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (sala kinowa) przy ulicy Nadwodnej 1, wstęp jest wolny.


Zdjęcie: Z archiwum Elizy Michalczyk


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP ddb8654120) Odpowiedz

Trzymam kciuki :) Na pewno koncert będzie świetny :) Nie poddawaj się tak jak do tej pory, a na pewno spełnisz wszystkie swoje marzenia :)

(, #IP c7fea17b3c) Odpowiedz

jej jak miło to czytać :)! dziękuję bardzo ! postaram się i mam nadzieję że nie zawiodę.. Zapraszam serdecznie na koncert :) :) Trzeba dążyć do celu nawet malutkimi kroczkami..ale nigdy nie zaprzestawać , nigdy się nie cofać .. Oczywiście Pozdrawiam :) :) E.M.

Gratuluję (, #IP 7bd2232a2e) Odpowiedz

dla mnie największy szacunek za własną pracę a nie śpiewanie coverów, jak to każdy by chciał :D

(, #IP 640bb26312) Odpowiedz

Bardzo dziękuję . to motywuje mnie do działania:) Może i piosenki nie są zbyt poetyckie i tym podobne ale są o tym co czuję, są cząstką mnie, dlatego cieszę się że ktoś to docenia :) Pozdrawiam serdecznie E.M. :)

(, #IP 7e4bea3ff1) Odpowiedz

szkoda , że w języku angielski, dlaczego wszyscy teraz tylko po angielsku?

(, #IP 5578f58530) Odpowiedz

Niewiem dlaczego.. chyba dlatego że bardziej podobają mi się melodyjnie a teksty są jakby zaszyfrowane bo nie każdy zna angielski :)hmmm.. ale swoje zaśpiewam w języku polskim także nie wszystko będzie takim jakim się wydaje ;) Pozdrawiam E.M.

Pozdrawiam elize trzymam kciuki (, #IP 06f3446352) Odpowiedz

Podziwiam cię za to, że dążysz do celu i trzymam kciuki była 4ate michał:)

(, #IP 5578f58530) Odpowiedz

Dzięki wielkie :) to bardzo miłe :) Pozdrawiam ! E.M.