Wiadomości z Garwolina

"Tęczowa Kraina" – nowy żłobek już otwarty

Dodano:
garwolin -

Monitoring on-line, własna kuchnia, opieka medyczna i stała obserwacja psychologa, czyli wszystko, co z punktu widzenia rodzica jest najważniejsze. Od września swoją działalność w powiecie garwolińskim rozpoczął nowy Niepubliczny Żłobek "Tęczowa Kraina".

- W naszej placówce każde dziecko będzie traktowane podmiotowo. Program realizowany w żłobku uwzględnia pełny rozwój osobowości intelektualnej, fizycznej i społecznej. Naszym celem jest wychować dzieci na śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu malców, mających właściwy kontakt z otoczeniem: - mówi dyrektorka nowego żłobka Renata Solarska: - O prawidłowy rozwój dzieci troszczy się wykwalifikowane grono pedagogów, o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci dba wykwalifikowana położna. Nasza kadra to zespół energicznych, kreatywnych, ciepłych i rozumiejących potrzeby dzieci opiekunów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego dziecka.

Żłobek „Tęczowa Kraina” zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Srebrne Tarasy prowadzi działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną, profilaktyczną i wychowawczą dla dzieci od 20 tygodnia życia do 3-4 lat. W ramach czesnego (od 350 zł) dzieci zapewnione mają zajęcia językowe, muzyczne, plastyczne, ruchowe, logorytmiczne, bajkoterapię oraz obserwację doświadczonego psychologa. W czesne wliczone jest również pełne, a przede wszystkim dostosowane do wieku dziecka wyżywienie.

- „Tęczowa Kraina” mieści się na parterze w budynku wielorodzinnym usytuowanym z dala od miejskiego szumu oraz hałaśliwych ulic w północnej części Garwolina. Do dyspozycji maluchów oddane zostały trzy sale, których wyposażenie spełnia standardy wymagań bezpieczeństwa i higieny, co potwierdzają niezbędne atesty oraz certyfikaty, a także dostosowane zostało do potrzeb naszych milusińskich. Ponadto do dyspozycji maluchów oddajemy oddzielną salę do wypoczynku (śpią tylko te dzieci, które tego potrzebują) – mówi właścicielka Klaudyna Frelik.

Właścicielka wprowadziła dwa nowoczesne rozwiązania: monitoring on-line oraz system komunikacji babydaily, na które dotychczas nie zdecydowała się żadna placówka na terenie naszego powiatu.

- Chcemy dać dziecku poczucie ciepła rodzinnego domu, chcemy również, aby rodzice czuli się spokojnie w czasie, kiedy my opiekujemy się ich pociechą. Dzięki pierwszemu rozwiązaniu rodzice mogą oglądać poprzez kamery internetowe zamontowane w każdej z sal, co w danej chwili robią dzieci. Jest to innowacyjna technika, która dotychczas nie jest dostępna w żadnej placówce w powiecie garwolińskim. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, jak działa nasz monitoring, zapraszamy na naszą stronę internetową www.teczowakraina.eu, gdzie zamieściliśmy krótki filmik pokazowy. Z kolei system komunikacji babydaily ma na celu efektywną komunikację między rodzicami, a naszym personelem. Codziennie, każdy rodzić dostanie z placówki e-mail, w postaci krótkiej informacji o tym, co robiło dziecko w żłobku, o zbliżających się wydarzeniach bądź też indywidualnych potrzebach dziecka – dodaje właścicielka Klaudyna Frelik.

- Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na indywidualne spotkanie, na którym ze szczegółami opowiemy o naszej ofercie. Ceniąc sobie Państwa czas oraz nasze możliwości, prosimy o wcześniejsze umówienie dogodnego terminu spotkania - dodaje dyrektorka żłobka Renata Solarska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą żłobka na stronie internetowej.


Niepubliczny żłobek „Tęczowa Kraina”
ul. Janusza Korczaka 46 LU 12
tel.: 513738635
Godziny otwarcia pon. – pt. 6.00-18.00

www.teczowakraina.eu
biuro@teczowakraina.eu
Galeria 7

Artykuł sponsorowany