KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

O północy zapaliła się apteka, włascicielka ucierpiał podczas akcji

Dodano:

W środku nocy z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru apteki w miejscowości Sobolew. Właścicielka próbowała ratować dobytek, później to strażacy uratowali ją.

O godzinie 00.18 Państwowa Straż Pożarna odebrała zgłoszenie dotyczące pożaru apteki w miejscowości Sobolew. Pożar przed przybyciem zastępów straży przy pomocy gaśnic, gasili najpierw właściciele apteki.

- Strażacy zabezpieczenie w sprzęt ochrony dróg oddechowych dogasili pożar, następnie przewietrzyli pomieszczenia budynku. Konieczne okazało się udzielenie pierwszej pomocy medycznej właścicielce obiektu. Ratownicy do chwili przybycia zespołu pogotowia ratunkowego zastosowali tlenoterapię i wsparcie psychiczne dla niej - informuje oficer prasowy PSP Garwolin, brygadier Janusz Majek.


W działaniach brały udział dwa zastępy JRG i  dwa zastępy OSP: Sobolew i Gończyce. 

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.