czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Izabela Rękawek – kobietą sukcesu roku 2013

Dodano:
garwolin - Izabela Rękawek – kobietą sukcesu roku 2013

Mieszkańcy powiatu garwolińskiego w założycielce teatru „Rękawiczka” widzą kobietę sukcesu. Prawie połowa głosujących oddała właśnie na nią swój głos.

I już po... II Gala Przedsiębiorcze Kobiety za nami. Wśród wszystkich imprez, które wpisują się w kalendarz powiatu garwolińskiego z pewnością gala kobiet sukcesu jest jedną z najlepiej zorganizowanych. Nie inaczej było tym razem.

Koszulki na miarę biznesu roku


Nie zabrakło emocji i wrażeń. Najpierw na deskach sceny Domu Kultury zaprezentowały swoje pomysły na biznes cztery młoda panie. Lekcje matematyki dla dzieci w wieku 3-6 lat, fitness blisko miejsca zamieszkania, własnoręcznie wykonana biżuteria oraz czwarta, dla komisji najciekawsza inicjatywa czyli ręczne malowanie koszulki. Te cztery pomysł na biznes zostały wyróżnione podczas gali, nagroda główna trafiła do Anny Świdarskiej.

REKLAMA:
Motyl dla Izabeli


Jednak wszyscy zgromadzeni czekali tego dnia na zwyciężczynie plebiscytu „Kobiety sukcesu”. Po prezentacji każdej z pięciu nominowanych pań, Barbara Jarzyna z BiznesGrupy EMPTOR, pomysłodawczyni projektu „Przedsiębiorcze Kobiety” odczytała wyniki.

Kobietą sukcesu roku 2013 została Izabela Rękawek, tuż za nią uplasowała się Albina Łubian a na trzecim miejscu Halina Poszytek.  

Izabela Rękawek - Pełna pasji i ciągle nowych pomysłów założycielka i reżyser Teatru Rękawiczka, nauczyciel języka polskiego, prezes Stowarzyszenia Calos Cagathos. Od wielu lat z entuzjazmem oddaje się swojej pracy, zarażając nowe pokolenia miłością do teatru – dzieci, młodzież i dorosłych. Jako reżyser teatralny ma na swoim koncie wiele sukcesów- Teatr Rękawiczka wielokrotnie został laureatem prestiżowych konkursów i festiwali. W tym roku wystąpił na deskach Teatru Polskiego jako laureat Festiwalu Teatrów Młodzieżowych organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Jest również autorem scenariuszy teatralnych, w tym spektakli profilaktycznych. Za działalność profilaktyczną z Teatrem Rękawiczka została odznaczona Brązowym Medalem Ministra Spraw Wewnętrznych. Prywatnie jest mamą trójki dzieci, szczęśliwą małżonką, miłośniczką książek i podróży.

Dla wszystkich zgromadzonych


Sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wypełniona była po brzegi, głównie paniami i to specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali niespodzianki.

Czy panie w rozmiarze XL mogą być kobiece? Oczywiście, o tym zgromadzenie przekonali się podczas pokazu mody przygotowanym przez firmę Emma z Górzna. Cztery modelki zachwyciły publiczność swoją sceniczną gracja i strojami, które potrafią czynić cuda ukrywając to, czego czasami kobiety nie lubią.

Nie zabrakło również uczty muzycznej. W oskarową podróż zabrały zgromadzonych uczennice i absolwentki Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie. Największe hity z ostatnich dziesięcioleci słuchaczy wprowadziły w świat czerwonego dywanu i największych filmowych hitów. 

III Gala Przedsiębiorcze kobiety już za rok, może warto już teraz pomyśleć o swoim biznesie i pomyśle na życie?


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 48

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

coś sie dzieje (, #IP 95de94ee2e) Odpowiedz

a według mnie nie ma najmniejszego znaczenia, że było kilka wpadek - przeciez nikt nie zatrudnił do tego specjalistycznej firmy. Panie same to zorganizowały i przygotowały. i za to wielkie BRAWA. a mnie cieszy jeszcze jedna rzecz - to że sie włączyły w to władze. Wreszcie doceniają to, że ktoś coś robi dla innych, a nie tylko sport i polityka. Gratulacje dla wszystkich. I cieszmy się, że komuś się chce !!!!

Do niezadowolonych (, #IP a0286aff57) Odpowiedz

Są ludzie, którzy chcą coś robić i robią- lepiej, gorzej - tak jak potrafią. I są tacy którzy sami nic nie zrobią - za to potrafią wszystko i wszystkich skrytykować. Byłam na Gali, bardzo mi się podobało. Podziękowania dla organizatorów, Gratulacje dla Laureatek, podziękowania za wspaniały koncert muzyczny.

popieram (, #IP a073cf1bbd) Odpowiedz

Trafny komentarz :)

gala (, #IP 5142c4b1fb) Odpowiedz

Udana gala????Świetna p.Justyna?????????/nawet fr.tekstu z pamięci/ lecz wszystkooo czyta zasłaniając twarz kartką.,a to ręczne przestawianie gości itd.nie żebym się czepiała, ale bądźmy obiektywni.Jest młoda i może jeszcze nabrać obycia scenicznego-jeśli nie będziemy kadzić.Dobrze, to zaprezentowała się szkoła muzyczna/nieco za długo./Gratulacje dla P.Izy.Brawo!

galla (, #IP e318aad679) Odpowiedz

zgadzam się. miałyśmy z koleżanką obecną na gali podobne odczucia. czytanie z kartki jeszcze można złożyć na stres, ale to przestawianie gości i p.Łukasza...bardzo niesmaczne i mało profesjonalne. poza tym cała reszta naprawdę udana :)

*** JEDNA WIELKA MANIPULACJA! *** (, #IP 1d9c974a0f) Odpowiedz

Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności wyborów do Parlamentu RP, masz przykład jak na tacy podany. Jak to możliwe by pani z jedynką zajęła drugie miejsce, a pani z trójka trzecie?

do szkoły (, #IP 7cd45aa5c9) Odpowiedz

A na kącie pani redaktor sukces ortograficzny !!!

Ojej! (, #IP c9fca60541) Odpowiedz

Nie chcę się czepiać… Jednak za taką uwagę, w szkole posłano by Cię do kąta. Dodatkowo, na Twoim koncie pojawiłaby się ocena negatywna, za brak znajomości zasad pisowni;-)

Monika (, #IP 42bba22c64) Odpowiedz

jestem zachwycona a wręcz oczarowana Moniką Szostak. niesamowity głos, ta lekkość i swoboda na scenie...godna następczyni Whitney! brawo Monika!!! dostarczyłaś mi wczoraj niezapomnianych wzruszeń

Kasia (, #IP 38fe25920e) Odpowiedz

Myślałam, że to coś ciekawszego. Ale się zawiodłam, amatorszczyzna.

amatorszczyzna (, #IP d72d679043) Odpowiedz

jeśli wczorajsza gala jest amatorsczyzną, to powiem jedno - życzę sobie bywać na takich amatorskich występach. GRATULACJE! Rewelacyjna gala i rewelacyjny koncert szkoły muzycznej!!! A tym którzy się zawiedli należy współczuć braku smaku artystycznego.

laureatka (, #IP 132bfc9fd6) Odpowiedz

A na którym miejscu żelechowskie towarzycho ?