czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia „Piękni, młodzi… rozśpiewani”

Dodano:
garwolin - Koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia „Piękni, młodzi… rozśpiewani”

W środowe popołudnie sala widowiskowa Domu Kultury w Garwolinie szczelnie wypełniła się mieszkańcami Garwolina, którzy przyszli na koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie. Gościnnie wystąpili także: Dorota Osińska i chór Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Koncert „Piękni, młodzi… rozśpiewani” otworzył występ Doroty Osińskiej.  Znakomite tło muzyczne dla piosenki „Dziwny jest ten świat” śpiewanej przez finalistkę „The voive of Poland” tworzył chór ZS im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Mieszkańcy Garwolina, którzy tego wieczoru licznie zgromadzili się na sali widowiskowej Domu Kultury mogli usłyszeć także inne znane utwory w ciekawych aranżacjach, takie jak: „Breath of Life” zespołu Florence & The Machine, „Happy” Pharella Williamsa czy „Earth Song” Michaela Jacksona. Podczas koncertu solo wystąpiła również inna uczestniczka „The Voice of Poland”, Monika Szostak, która wykonała utwór „Note to God”. Pod koniec wydarzenia na deskach sceny Domu Kultury ponownie stanęła Dorota Osińska z utworem „Calling you”. Ostatnim utwór „Wayfaring stranger”  zaśpiewała Aleksandra Mitek wraz z chórem ZS im. J. Piłsudskiego. Wyjątkowego nastroju całemu wydarzeniu nadały kolorowe światła i wizualizacje. Nad przygotowaniem scenicznym młodych wokalistów czuwała aktorka, Hanna Piaseczna.

REKLAMA:


Wieczór muzyczny w Domu Kultury podsumował dla nas jeden z organizatorów wydarzenia Radosław Mitura  - Koncert pokazał, że mamy w mieście duży potencjał wokalny i że jest spore zainteresowanie śpiewem. Tego wieczora wystąpiło łącznie 90 osób. Rangę całego wydarzenia z pewnością podniósł występ Doroty Osińskiej, z którą na pewno pokażemy się jeszcze w jakimś ciekawym projekcie. Jestem bardzo zadowolony z pracy pań, które pracują na co dzień wokalnie z dziewczynami w Szkole Muzycznej. Warto zaznaczyć, że niektóre dziewczyny uczą się dopiero od września. Występ tego wieczora był dla nich debiutem przed tak dużą publicznością.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 51

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.