KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Natalia Niemen i Marcin Pospieszalski w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Natalia Niemen i Marcin Pospieszalski w Sulbinach

Parafia w Sulbinach, której patronem jest Jan Paweł II organizuje wraz z gminą Garwolin obchody kanonizacji Jana Pawła II, które odbędą się 8 i 11 maja.

8 maja

W czwartkowe popołudnie (godz. 18.00) w budynku OSP w Woli Rębkowskiej odbędzie się uroczyste spotkanie „W hołdzie Papieżowi Polakowi”. Poniżej program uroczystości:

- wprowadzenie relikwii, modlitwa wstawiennicza
-prelekcja ks. Jacka Sawczuka
-wykład dr Dominiki Żukowskiej – Gardzińskiej
- spektakl „Początek i kres”
-prezentacja działań Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej, świadectwo spotkań z Patronem.

Na spotkanie zaprasza wójt gminy Garwolin Tomasz Łysiak i społeczność Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej.

Przewidywany koniec uroczystości godz. 20.00

REKLAMA:

11 maja

W dniu 11 maja o godzinie 10.00 zostanie odprawiona msza święta w kaplicy parafialnej Błogosławionego Jana Pawła II. Po mszy wystąpią dzieci z grupy teatralnej z Publicznego Gimnazjum w Woli Rębkowskiej.

Msza święta inauguracyjna obchody kanonizacji Jana Pawła II z udziałem chóru parafialnego zostania odprawiona o godzinie 15.00. Koncert Natalii Niemen rozpocznie się o godzinie 16.00. Następnie wystąpią Marcin i Lidia Pospieszalscy z teatrem „Od Czapy”.

Spotkanie przy kremówce papieskiej odbędzie się o godzinie 18.00


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.