Wiadomości z Garwolina

Dla nas już jest najpiękniejsza

Dodano:
garwolin - Dla nas już jest najpiękniejsza

Małgorzata Grzegrzółka ma 16 lat i mieszka w Sulbinach. Choć jest niepełnosprawna, pokazuje, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Wielu mieszkańców zna ją, bo jest sportowcem, aktywnie działa na rzecz promocji osób potrzebujących pomocy. W sierpniu wzięła udział w nagraniu do teledysku, którego słowa towarzyszą garwolińskiej grupie Lubimy Pomagać w działaniach. Gosia stała się główną bohaterką klipu.

Dziś przedstawiamy nową odsłonę Gosi, tą najpiękniejszą. 16-latka bierze udział w konkursie piękności, Miss Polski na wózku 2014. Potrzebuje naszych głosów, nie zawiedźmy!

Małgosia o sobie:

Nazywam się Małgorzata Grzegrzółka, mam 16 lat. Interesuje się sportem, trenuję pływanie. Ponadto interesuje się muzyką, oraz prowadzę bloga na którym umieszczam swoje przemyślenia i doświadczenia. Mimo swojej niepełnosprawności jestem osobą bardzo pogodną, cieszę się z życia i każdy dzień staram się wykorzystać tak aby nie mieć czego żałować. Nie przejmuje się porażkami, chorobą. Uważam że każda trudność jest do pokonania, oraz to właśnie trudności jakie spotykam na swojej drodze np. moja choroba, umacnia mój charakter i optymistycznie usposabia do życia. Uważam że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w robieniu tego co się kocha, oraz że można osiągnąć wiele, tylko wystarczy tego mocno chcieć i się nie poddawać mimo trudności jakie stawia nam na drodze los. Życie traktuje jako bardzo cenny dar który trzeba szanować i je dobrze wykorzystać, mimo że nie zawsze jest ono takie jakie chcielibyśmy aby było. Można osiągnąć pełnię szczęścia nawet mimo niepełnosprawności, dzięki wielkiej determinacji i optymizmie, który mi towarzyszy bardzo często. Nie można się nad sobą użalać i się poddawać, tylko trzeba być silnym i umieć dostrzec szczęście w nawet najmniejszym szczególe naszego życia i cieszyć się z każdego dnia, bo nie ma dwóch takich samych dni, żaden się nie powtórzy, więc jeśli zmarnujemy chociażby jeden dzień na smutek, stracimy szansę na szczęście jakie mogło nas spotkać gdybyśmy się nie poddali.

Liczymy, że mieszkanka naszego powiatu zaprezentuje się podczas Gali Finałowej 4 sierpnia w Ciechocinku. Jednak aby tak się stało, potrzebne są nasze głosy. Do pokonania Gosia ma 78 konkurentek.

Głosowanie online za pomocą SMS - wyłon 10 finałowych uczestniczek z największą ilością głosów oddanych w terminie  7.05-7.06. 2014 r.

Aby oddać głos na naszą kandydatkę nr #63 wyślij SMS na numer

 72068

o treści:

TC.JEDYNA.63


Na daną kandydatkę można głosować tylko raz dziennie z jednego numeru telefonu. Koszt wysłania SMS wynosi 2,46zł z VAT. Usługa dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Obsługę zapewnia Dotpay. Dochód z głosowania przekazany będzie na bieżące cele.Więcej informacji na stronie organizatora oraz na blogu Gosi: Życie jest cudem.
 

  


Źródło i zdjęcie główne: Jedyna-taka.pl


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 49a9b8d5cc) Odpowiedz

Ładna dziewczyna i super pływa (widziałam). Życzę powodzenia na konkursie:)

(, #IP d8fe874ea4) Odpowiedz

Jakie mądre słowa mówi Maqłgosia. Trzeba podziwiać taką młodą osobę za jej ogromną siłę. Mogła by obdzielić swoim optymizmem naprawdę wielu. Życzę jej powodzenia :)