KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Srebrny Dyplom dla Chóru Villanella Szkoły Muzycznej I st. w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Srebrny Dyplom dla Chóru Villanella Szkoły Muzycznej I st. w Garwolinie

Chór Villanella ze Szkoły Muzycznej I st. w Garwolinie zdobył Srebrny Dyplom na III Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego w kategorii „A”. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej.

Festiwal, w którym udział wzięło kilkadziesiąt chórów z województwa mazowieckiego odbył się w dniu 9 maja w Siedlcach.  Patronat nad wydarzeniem objęło Centrum Edukacji Artystycznej - jednostka budżetowa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizująca zadania organu prowadzącego oraz sprawująca nadzór nad szkołami artystycznymi stopnia podstawowego i średniego.

REKLAMA:

Od dziś na YouTube możemy oglądać wideo z występu chóru z Garwolina. Chór wystąpił pod dyrygenturą Marty Zdrajkowskiej. Na fortepianie akompaniowała Aleksandra Erdman.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratulacje!!! (, #IP d8ced526f9) Odpowiedz

.