czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Z aktorskim zacięciem dla dzieci

Dodano:
garwolin - Z aktorskim zacięciem dla dzieci

W sobotę powiat garwoliński odwiedziła Barbara Bursztynowicz. Aktorka wspólnie z mężem czytała dzieciom „Kopciuszka”.

To już czwarta akcja głośnego czytania dzieciom, jaka odbyła się w Pałacu Żelechów. 26 lipca do powiatu garwolińskiego zawitała znana szerszemu gronu odbiorców aktorka serialu Klan, odtwórczyni Elżbiety Lubicz - Barbara Bursztynowicz. Jednak w Żelechowie pojawiła się nie sama, ale w asyście męża Jacka. Jacek Bursztynowicz, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Znany z ról w „Misiu”, „Na Wspólnej” czy w „Samym życiu”. 

Aktorski duet wraz z towarzyszącą im młodą dziewczyną, odczytał znaną wszystkim baśń „Kopciuszek” w przełożeniu Jana Brzechwy. Wierszowana historia przypadła do gustu kilkudziesięciu zebranym wokół lektorów dzieciom.  Zaraz po zakończeniu baśni Barbara Bursztynowicz zaprosiła dzieci do dialogu. Maluchy opowiadały o Kopciuszku, mówiły kim chciałaby zostać w przyszłości a nawet prezentowały swoje taneczne talenty. 

REKLAMA:Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych autografów oraz zdjęć.
Podczas spotkania każde dziecko otrzymało kolorowankę, zakładkę do książki oraz lizaka.

Spotkania w ramach „Cała Polska czyta dzieciom w Pałacu Żelechów” odbywają się co sobotę, o godzinie 17. Dla tych wszystkich, którzy nie maja planów na wakacje spotkania mogą być ciekawą alternatywą na nudę. Żelechów odwiedzili już Marta Kuligowska, Radosław Pazura, Michał Zawadka a w sobotę Barbara Bursztynowicz. Przed nami spotkania z Maciejem Orłosiem i Ewą Błaszczyk.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 23

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.