KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Puchatkowo na celowniku Łowców Pasji z kampanii It’s your life just take it!

Dodano:
garwolin - Puchatkowo na celowniku Łowców Pasji z kampanii It’s your life just take it!

Agnieszka Głasek – założycielka niepublicznego przedszkola „Puchatkowo” w Lipówkach zakwalifikowała się do półfinału konkursu organizowanego przez markę Kruger&Matz w ramach kampanii “It’s your life just take it”. Udowodniła, że ma niezwykłą pasję, która jest jedną z największych wartości w jej życiu. Przed nią kolejna szansa – finał kampanii, w którym powalczy o sfinansowanie swoich marzeń.

- Pasją Agnieszki Głasek jest przede wszystkim rodzina. To z miłości do dzieci zrodził się pomysł na tworzenie placówek edukacyjnych. Agnieszka podkreśla, że po wielu godzinach spędzonych w przedszkolu i szkole nie czuje, jakby wracała z pracy, bo kocha to, co robi - piszą organizatorzy wydarzenia.

Obejrzyjcie materiał filmowy, by lepiej poznać jej pasję.

Agnieszka ma szansę, na to by zwyciężyć i rozwinąć swoją pasję, dzięki puli, jaką marka Kruger&Matz przeznaczyła na nagrodę w tej edycji akcji It’s your life, just take it”. Wystarczy, że oddacie na nią głosy w specjalnej aplikacji na stronie: It's your life, just take it | Głosowanie finałowe

REKLAMA:


Głosowanie trwa do poniedziałku 3.11, do północy. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 4.11 podczas konferencji prasowej marki Kruger&Matz, którą będzie można śledzić na żywo już od godz. 11.10 za pośrednictwem strony www.krugermatz.com.

Agnieszka, nie jest jedynym półfinalistą kampanii z naszego regionu. Szansę na wygraną mają także Dawid Szeląg – tancerz i właściciel szkoły tańca Street Dance Studio w Garwolinie oraz Damian Garbula – rysownik, który tworzy niezwykłe prace łączące motoryzację i architekturę.

Kampania „It’s your life just take it” ma na celu promowanie takiego stylu życia i wyborów, które pozwolą każdemu, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy płci na uświadomienie sobie, co w życiu jest naprawdę wartościowe i ważne.

Więcej informacji na www.itsyourlife.pl

żródło: materiały prasowe firmy Lechpol


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

super (, #IP 7595ea79da) Odpowiedz

Takich ludzi brakuje w polskiej edukacji!

(, #IP 77044b49f8) Odpowiedz

Trzymam kciuki, powodzenia!!!