KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Warsztaty z Natalie Weiss w Szkole Muzycznej I Stopnia

Dodano:
garwolin - Warsztaty z Natalie Weiss w Szkole Muzycznej I Stopnia

Jutro (środa) w godzinach popołudniowych w Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie odbędą się niezwykłe warsztaty wokalne.

- Zaproszenie do prowadzenia warsztatów przyjęła Natalie Weiss wybitna wokalistka musicalowa z Nowego Jorku, która właśnie jest na trasie koncertowej w Anglii. To dość blisko, więc dzięki staraniom naszej nauczycielki śpiewu Aurelii Luśni, Natalie przyleci do Polski by spotkać się z naszymi uczniami – mówi Radosław Mitura. Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia.

Natalie Weiss to utalentowana wokalistka z Nowego Jorku, która poprowadzi warsztaty wokalne dla uczniów i absolwentów Szkoły Muzycznej I st. w Garwolinie.

REKLAMA:


Natalie śpiewała w wielu broadwayowskich musicalach m.in. w „Nędznikach”, „Everyday Rapture” czy „Wicked”. Wokalistka wydała debiutancką płytę w 2011r. Koncertuje oraz prowadzi warsztaty wokalne na całym świecie. Jej ostatni londyński koncert został fantastycznie przyjęty przez publiczność, a warsztaty, które prowadziła w Hiszpanii, Wiedniu czy Irlandii cieszą się ogromnym uznaniem.

- Jestem naprawdę szczęśliwa, że w końcu udało mi się zaprosić Natalie do Garwolina, mamy tu wiele talentów, które powinny uczyć się od najlepszych - mówi Aurelia Luśnia- wokalistka i nauczyciel śpiewu.

źródło: materiały prasowe
zdjęcie: muzyczna.garwolin.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.