Rozrywka | Kultura Garwolin

Stop-klatka. Koncert piosenki aktorskiej 15 kwietnia

Dodano:
garwolin - Stop-klatka. Koncert piosenki aktorskiej 15 kwietnia

Najbliższą środę klasa śpiewu szkoły muzycznej poświęci muzyce aktorskiej. W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędzie się koncert, podczas którego publiczność usłyszy piosenki m.in. z musicali czy kabaretu.

- Pomysł na koncert zrodził się dawno temu, ale na realizację trzeba było trochę poczekać. Od dawna z panią Hanną Piaseczną rozmawiałyśmy o chęci i potrzebie zrobienia koncertu w całości poświęconego piosence aktorskiej - dowiadujemy się od Aurelii Luśni, nauczycielki klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.

I tak uczennice i uczniowie Katarzyny Rokickiej i Aurelii Luśni wystąpią przed publicznością już 15 kwietnia. Wszystkie piosenki będą wykonane w języku polskim.

REKLAMA:- Koncert będzie również podzielony na części, w których zaprezentuje się grupa początkująca, starsza i osoby, które uczęszczają na zajęcia śpiewu kilka lat. Najstarsza grupa zaprezentuje się również w piosence zbiorowej Cell Block Tango z musicalu Chicago - zaznacza nauczycielka. Ponadto usłyszymy utwory z innych musicali, piosenki kabaretu starszych Panów i Agnieszki Osieckiej.

- Będzie to coś nowego. Mamy nadzieję, że przybędziecie licznie. Zapraszamy - zachęcają do udziału uczniowie klasy śpiewu.

Koncert rozpocznie sie o godzinie 19. Wstęp jest wolny.


Zdjęcie: rebloggy.com, Cell Block Tango, Chicago musical


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.