czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Kradzież w drogerii. Podejrzewana jest policjantka

Dodano:
garwolin - Kradzież w drogerii. Podejrzewana jest policjantka

W poniedziałek doszło do kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii. Osobą podejrzewaną o wykroczenie jest jedna z garwolińskich policjantek. Wartość kosmetyków według najnowszych ustaleń jest oceniana na około 140 zł.

- Zgłoszenie o kradzieży otrzymaliśmy o 9.56. W celu zbadania wykroczenia zabezpieczony został monitoring ze sklepu. Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia. Policjanci wykonują czynności – informuje st. asp. Marek Kapusta, specjalista ds. prasowo-informacyjnych KPP w Garwolinie.

Jeżeli podejrzenia co do sprawczyni potwierdzą się może zostać ona ukarana mandatem, bądź może być przeciwko niej skierowany wniosek do sądu.

REKLAMA:


-Jeżeli potwierdzi się, że sprawcą kradzieży była policjantka z pewnością poniesie ona konsekwencje służbowe – informuje st. asp. Marek Kapusta, specjalista ds. prasowo-informacyjnych KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

zlodziejka (, #IP f7823b1fa3) Odpowiedz

bardzo dobrze ze tak się stało, i zycze jej jak najgorzej hehehe, kto się wywyzsza zostaje ponizony hip hip hurraaa!!!

(, #IP e565df9185) Odpowiedz

Krotko pracowala teraz nie podskoczy bo juz kazdy ja palcami wytyka. Szybka emerytura a tyle lat sie starala i po co? Ciekawe co na to jej rodzina?! Ladnie wychowana zostala.... wstyd i hanba do konca zycia. Malo perfum z avonu miala

blundyna (, #IP 3bc8d5b2d6) Odpowiedz

kozaczyła i się sama usadziła , piękniejszego finału zakończenia jej pracy nie mogło być, w końcu jej kradzieże które trwały już od dawna wyszły na jaw :)

Blund (, #IP ce6888c2f5) Odpowiedz

Taka badziewiasta są dwie takie s,kodami że nie ta druga

Kradzież (, #IP de0271223d) Odpowiedz

Ta Pani już nie pracuje w Policji

(, #IP f76a9a4d0e) Odpowiedz

Już jeden kiedyś tak kozaczył teraz LPG sprzedaje

(, #IP 03d46f5bc4) Odpowiedz

ale rentkę ma

praca w ochronie (, #IP f76a9a4d0e) Odpowiedz

Pujdzie do ochrony w drogerii

tam trzeba być (, #IP 07c177d5ad) Odpowiedz

niekaranym ...

(, #IP 236b2ed07c) Odpowiedz

podobno została zwolniona z policji, piszą tak na konkurencyjnym portalu. Czy ktoś wie która to była? Blondyna czy czarna?

(, #IP 54ba3a3864) Odpowiedz

blondyna, wszyscy już wiedzą kto to jest ale nikt nie może oficjalnie tego napisać

(, #IP 236b2ed07c) Odpowiedz

to nie blondyna, włosy ma ciemne...

ale (, #IP 07c177d5ad) Odpowiedz

ale ktoś naiwnego szuka .Ale znów nic z tego !!!

Tak myślę (, #IP 07c177d5ad) Odpowiedz

że jak złapać za rękę to powiedzą że to nie ich ręka .Wykorzystują wszelkie możliwości jak w sprawie butelkowej aby kary nie ponieść . Za to gdy obywatela zatrzymują to się wszystko zmienia .Jednak jak trafiają na osobę wiedzącą co i jak powiedzieć i zrobić to na przyszłość głowę w drugą stronę odwracają . Mam taki piękny plan a nie chcą mnie zatrzymać ale może ktoś się zapomni .

Rejestr (, #IP 07c177d5ad) Odpowiedz

Rejestrowanie i publikowanie wizerunku osoby publicznej a takową jest ta pani jeśli jest funkcjonariuszką policji nie wymaga zgody a nawet może być prowadzone przy zdecydowanym sprzeciwie. To prawda że są tacy co zrobią wszystko aby policji dokopać .Ale trzeba jasno powiedzieć że sobie zasłużyli .Jak na wykroczenia będą reagować zwróceniem uwagi zamiast mandatem to może coś się zmieni .Od dawna pisałem że ujawnione zostaną patologie w miejscowej policji zwłaszcza w ruchu drogowym i to nie jest koniec jeszcze .

xxx (, #IP ceaee7f8b9) Odpowiedz

W którymś kościele dzwonią ale kolega nie wie w którym ! Jeśli jest na służbie wtedy jest osobą publiczną a jeżeli jest po służbie lub w czasie wolnym od służby jest tak samo osobą prywatną jak ty !

coś ktoś wie ale nie do końca (, #IP 07c177d5ad) Odpowiedz

było tak ale skoro korzystają z ochrony przewidzianej dla funkcjonariuszy nawet gdy mają wolne to już nie są osobami cywilnymi inaczej nie przysługiwała by im ochrona .Oni tak chcą aby tak myśleć .....rąbnij w jape któregoś to od razu poleci na skargę że funkcjonariusza leją nawet jak jest cywilem tego dnia .Tak więc nie jest tak rózowo dla nich .

kradzież w drogeri (, #IP ff0916fb3a) Odpowiedz

Niech ta pani zatrudni się teraz w awonie jak tak lubi kosmetyki bo z policji to chyba ją wyrzucą.

do avonu nie przyjma nawet do sprzatania (, #IP 70323403a6) Odpowiedz

Moze chlopak jej zalatwi prace choc watpie bo avon juz dawno wie ze to ona i się śmieje

(, #IP 5a0a3e71a5) Odpowiedz

z tym avonem to strzał w 10! jeśli ktoś wie kto to :)

(, #IP 76c10f6ddc) Odpowiedz

ta pani już tam kiedyś pracowała...

Może wypłata starcza tylko na waciki. Kosmetyki trzeba sobie zorganizować. (, #IP abf406df0b) Odpowiedz

(, #IP 5f82afdf0b) Odpowiedz

Komu ta pani stanęła na odcisk? Pewnie śledztwo wykarze jak było ale racja jest ze wiele osób nie lubi funkcjonariuszy i gotowych jest zrobić dużo aby zaszkodzic

pan cogito (, #IP a5167d3d13) Odpowiedz

biedna pani policjantka. może zróbmy zrzutkę na siepomaga.pl?

Każda kradzież jest rzeczą naganną, (, #IP af9695796b) Odpowiedz

szczególnie jeżeli chodzi o funkcjonariusza służb publicznych. Mam nadzieję, że zostanie przeprowadzone śledztwo i ta osoba jeżeli jest winna zostanie ukarana. Jestem jednak przeciwny upublicznianiu nagrania. To taki medialny lincz. Każdemu należy się szansa na poprawę tej Pani również. A zresztą kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień... StanG

domagamy sie udostepnienia nagrania (, #IP 33fa9dcec7) Odpowiedz

jako mieszkańcy garwolina mamy prawo wiedziec jak to bylo, czy to bylo naprawde czy tylko pomowienie. Domagamy się udostępnienia nagrania! chcemy wiedzieć którzy policjanci są z nami nie fair.

(, #IP 5f82afdf0b) Odpowiedz

Może to pomowienie

swieto policji (, #IP 0d32a726e9) Odpowiedz

Pewnie chciala sie ladnie umalowac na świeto policji i kosmetyki byly potrzebne

Wyłączność? (, #IP 9110141351) Odpowiedz

Dlaczego nie macie niemal na bieżąco informacji z wyjazdów Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej do akcji tak jak to jest w portalu Garwolin24.com. Strażacy jeszcze są w akcji a fotki na portalu robią cieszą się popularnością.

Hycel (, #IP b28e690d92) Odpowiedz

Nie pies a hycel

kontroler (, #IP 181751985a) Odpowiedz

W KPP jak i w terenie jest mnóstwo uczciwych i robiących dobrą robotę, zdobywających pozytywny wizerunek Policji, ale od kilku lat promowani są nie oni, bo dla nich nie starczało na awanse, dodatki, premie, ostatnio trochę się zmieniło i to zasługa nowego Komendanta, dlatego życzę Panu z okazji Święta Policji dalszych sukcesów i niech Pan potrząchnie tym towarzystwem, to zło się wytrzęsie i odpadnie, pozdrawiam tych co tyrają ponad normę i robią za wakaty, za L4, za tych co nie posiadają wiedzy, bo mają tylko kurs podstawowy i 15 lat słuzby itp.

(, #IP d6f98bd803) Odpowiedz

Tiaa a świstak siedzi.... Im tylko o statystyki chodzi bo wszyscy na tym korzystają a komendanta gorszego nigdy tutaj nie było. Był podobny poprzednik i skończył. Jak zaczną szanować i strzec pouczać to może ludzie przestaną ich śledzić

Szok.... (, #IP 6fc7d92f28) Odpowiedz

Coraz gorzej w KPP Garwolin....afera goni aferę a na stołkach dalej siedzą...pora żeby KGP wzięła się za to

jaka pani ? (, #IP 5b78ef5985) Odpowiedz

to psiara

(, #IP baa2af0d82) Odpowiedz

Pies egon

(, #IP 268308a653) Odpowiedz

Jedyna dobra rada dać jej karnego lizaka

........ (, #IP 55bff964eb) Odpowiedz

Ciekawe skad ta pani?;)

bruno (, #IP 05bfd707b4) Odpowiedz

Z WOLI ROWSKIEJ TA PANI

PANI???? (, #IP 70323403a6) Odpowiedz

Jaka tam pani z niej

(, #IP 63161c0382) Odpowiedz

Kazdy wiedzial i tak nie trzeba pisac nawet nazwiska

Ej tam... (, #IP 451e45972e) Odpowiedz

Fakt taki, że nasza POlicja to i tak już dno i wodorosty, jedna afera więcej, jedna mniej, im to już i tak nie zaszkodzi... Patologia.

tam cieżko o uczciwego (, #IP 5b78ef5985) Odpowiedz

zwłaszcza w ruchu drogowym .Ale zamiast popatrzeć i stwierdzić nieprzydatność do służby i bez odpraw zwolnić to trzymają to dalej i od nich psuje się reszta .

policja sama się teraz nagrywa (, #IP 6fc7d92f28) Odpowiedz

pamiętacie komentarze jak pan A. nagrał policjantów z butelkami, to był pryszcz. Teraz sami się nagrywają na monitoringach sklepowych. A tyle było obelg że nagrywa, że policja taka dobra i sprawiedliwa, ot trafiła kosa na kamień. A o ekspedientkach że ujawniły kradzież nikt złego słowa nie powie, chyba że panowie z komendy, tak jak o panu A.

.......... (, #IP 775f1bb1d3) Odpowiedz

Powinna zostac wywalona....

do policji (, #IP 5b78ef5985) Odpowiedz

obowiązuje ostra selekcja .....negatywna .

Najciemniej pod latarnią (, #IP 22bb30eea5) Odpowiedz

Jeśli potwierdzi się, że ukradła to powinni ją wywalić bez względu na wartość przedmiotu. Od stróża prawa przede wszystkim wymaga się uczciwości. Nie widzę możliwości by osoba, która dopuszcza się kradzieży prowadziła dochodzenia czy kontrolowała na drodze pojazdy - zbyt duża pokusa...!

MOZE ZOSTAC UKARANA MANDATEM...?!! (, #IP 6f955dd3f1) Odpowiedz

Ku*wa smiech na sali. Gdyby byl to normalny czlowiek to juz by go przymkneli. Zalosne!!

(, #IP 3781c1a13c) Odpowiedz

normalny? to policjanci nie sa normalni??

powiem wam (, #IP 5b78ef5985) Odpowiedz

Będą starać się zasiać wątpliwości a jak to nic nie da to powiedzą że wykroczenie nie jest podstawą do wy......z policji . Oni jak ich złapać za rękę mówią że to ......nie ich ręka .

Przęstępczyni :) (, #IP df0de022e0) Odpowiedz

Co za wstyd kraść na kwotę 140zł :))))z pracy jej nie wyrzucą, bo policjanci mają przywilej do popełniania wszelakich przestępstw, natomiast ktoś za drobne przewinienie innej osoby w rodzinie do policji na służbę już nie jest przyjęty. Ot absurdy tego kraju.