KurierGarwoliński.pl

budmar 2020

Ogłoszenia Nieruchomości > Usługi [1] [DODAJ OGŁOSZENIE]

Masz firmę? Zapoznaj się z ofertą reklamową Kuriera Garwolińskiego!
Wyszukaj ogłoszenie:   
Dadta dodania ogłoszenia od do
 • WIKO ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI (Nr ogł. 461337) dodano 2020-05-11

  Firmę WIKO Sp.j. M. Wiśniewska i J. Kowalska reprezentuje zespół profesjonalistów o wysokich kwalifikacjach, który posiada doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami od 2003 roku.

  Na czy polega różnica pomiędzy nami a innymi firmami zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami?

  Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej nieruchomości i skuteczność w działaniu.

  Rozumiemy potrzeby naszych Klientów.

  Na co dzień pamiętamy, że zarządzanie nieruchomościami to podnoszenie komfortu życia naszym Klientom i dbanie o bezpieczeństwo ich nieruchomości.
  Podstawą naszego działania jest inteligentna strategia zarządzania nieruchomością, która obejmuje wszystkie procesy związane z codziennym funkcjonowaniem obiektu – planowaniem budżetu i jego kontrolą, skrupulatną księgowością, zarządzaniem umowami i samymi obiektami.
  Wraz ze wzrostem złożoności technologicznej obiektów oraz pod wpływem zmieniających się oczekiwań właścicieli i inwestorów, zainteresowanych wzrostem dochodów z inwestycji w nieruchomości, a także wzrostem ich wartości kapitałowej, zarządzanie nieruchomością musi podlegać ciągłej ewolucji. Wspólnie z właścicielem nieruchomości analizujemy, szczegółowo planujemy i wdrażamy najodpowiedniejsze warianty i rozwiązania w zakresie:
  1. Technicznej obsługi nieruchomości
  2. Przeciwpożarowej obsługi nieruchomości, której czynności mają na celu ochronę życia, zdrowia i mienia
  3. Bieżącej obsłudze nieruchomości
  4. Organizacja lub pomoc w poszukiwaniu najemców do lokali użytkowych, w tym obsługa umów najmu.
  Szanowni Państwo,

  Przedstawiciel firmy WIKO Sp.j. M. Wiśniewska i J. Kowalska, z przyjemnością spotka się z Państwem w celu szczegółowego omówienia zakresu proponowanych przez nas usług polegających na:

  • obsłudze administracyjnej;
  • obsłudze finansowo – księgowej;
  • obsłudze prawnej;
  • obsłudze technicznej.

  Nasz przedstawiciel w celu dopasowania oferty do Państwa potrzeb podczas spotkania zapozna się ze specyfiką nieruchomości oraz Państwa oczekiwaniami i potrzebami.

  Zapraszamy Państwa do współpracy.

  Kontakt: tel: 607899899, email: wiko@onet.pl