KurierGarwoliński.pl

budmar 2020

Ogłoszenia Praca [428] [DODAJ OGŁOSZENIE]

Masz firmę? Zapoznaj się z ofertą reklamową Kuriera Garwolińskiego!
Wyszukaj ogłoszenie:
Dadta dodania ogłoszenia od do
  • Praca dla szwaczek

    Praca dla szwaczek (Nr ogł. 473778) dodano 2021-03-15

    Fabryka Odzieży Garment w Sobolewie w związku z rozwojem zatrudni krawcowe/szwaczki do szycia odzieży lekkiej.
    Oferujemy:
    Umowę o prace, pełny etat oraz stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    Mile widziane doświadczenie jak również możliwość przyuczenia

    Kontakt: tel: 603-861-019, email: tpelka@garment.pl

  • Szukam pracy (Nr ogł. 473769) dodano 2021-03-14

    Młoda, energiczna i sympatyczna dziewczyna poszukuje pracy najlepiej od poniedziałku do piątku. Mam doświadczenie w handlu, opiece nad dziećmi, a także jako pracownik restauracji. Szybko się uczę więc rozważe każdą propozycję.

    Kontakt: tel: 535 729 920 , email: szukampracy334@wp.pl

  • Budowa garażu (Nr ogł. 473766) dodano 2021-03-14

    Zlecę budowę budynku gospodarczego.Szczeg.pod tel.692208922

    Kontakt: tel: 692 208 922,

  • REKLAMA:
    baner autobaks

  • praca (Nr ogł. 473764) dodano 2021-03-14

    Zatrudnie przy remontach. Tylko osoby z doświadczeniem i bez problemu z alkoholem. Więcej informacji telefonicznie

    Kontakt: tel: 508694013,

  • monter okien i drzwi (Nr ogł. 473758) dodano 2021-03-14

    ZADANIA

    -montaż stolarki pcv i al

    -montaż drzwi zewnętrznych

    -montaż drzwi wewnętrznych

    -montaż rolet

    -montaż bram segmentowych

    OCZEKIWANIA

    -doświadczenie w montażu stolarki otworowej

    -wiedza techniczna branżowa

    -umiejętność organizacji pracy podczas montażu

    OFERUJEMY

    -umowę o pracę

    -atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od umiejętności

    -dużą samodzielność w działaniu

    -nabywanie umiejętności dzięki szkoleniom
    zarobki 2800-5500

    proszęo kontakt w sprawie pracy pod numerem tal. 693374082

    lub cv pod adres e-mail

    Kontakt: tel: 693374082, email: sylwek600@wp.pl

  • Szukam pracy dorywczej (Nr ogł. 473753) dodano 2021-03-14

    Szukam pracy dorywczej dwa dni w tygodniu. Mogę pracować również w sobotę. Mam prawo jazdy kat. B.

    Kontakt: tel: 508627504,

  • Dam prace (Nr ogł. 473747) dodano 2021-03-14

    Zatrudnię młodego chłopaka do włożenia wełny mineralnej i drobnych prac porządkowych.Praca w Woli Miastkowskiej z własnym dojazdem.Potrzebuje osoby na 5-6 dni z możliwością dalszej pracy ,stawka to 160zl za dzień

    Kontakt: tel: 606-414-390,

  • Praca dorywcza (Nr ogł. 473744) dodano 2021-03-14

    Szukam pracy dorywczej co drugi dzień, mam prawo jazdy B+E, T, koparko-ładowarki, wózki widłowe

    Kontakt: tel: 517304429,