KurierGarwoliński.pl

Ogłoszenia Dla dzieci > Dam pracę [60] [DODAJ OGŁOSZENIE]

Masz firmę? Zapoznaj się z ofertą reklamową Kuriera Garwolińskiego!
Wyszukaj ogłoszenie:
Dadta dodania ogłoszenia od do
  • PRACOWNIK FIZYCZNY (Nr ogł. 447514) dodano 2019-07-18

    Pracownik fizyczny do firmy budowlanej. Praca woj. mazowieckie, siedziba firmy mieści się w Dziecinów gmina Sobienie Jeziory

    Kontakt: tel: 500177061,

    Kontakt: tel: 500 177 061,

  • Sprzedam Nissan Primera 98r (Nr ogł. 447502) dodano 2019-07-17

    Sprzedam Nissan Primera 98r 2.0 b+g sprawna klima super chłodzi ma oznaki korozji ale jest do jazdy ma hak i jest bystra cena to jedyne 1500 zl

    Kontakt: tel: 505181210 ,

  • Zlecę wyrównanie terenu

    Zlecę wyrównanie terenu (Nr ogł. 447489) dodano 2019-07-17

    Zlecę wyrównanie terenu pod pojemnikami na śmieci i w ich bezpośredniej okolicy. Ofertę cenową proszę przesłać na adres mailowy biuro@powiernik.eu. Oferta może pochodzić od firm i osób fizycznych.

    Kontakt: tel: 510037531, email: biuro@powiernik.eu

  • REKLAMA:
    bartex wilga

  • Korepetycje z matematyki (Nr ogł. 447472) dodano 2019-07-17

    Szukam korepetytora z matematyki dla dziecka klasa 8 szkoły podstawowej. Osoby zainteresowane udzieleniem korepetycji proszę o kontakt pod 531 222 599

    Kontakt: tel: 531 222 599,

  • Praca dla kierowcy Kebab Pilawa (Nr ogł. 447457) dodano 2019-07-17

    Poszukuję osoby do pracy przy rozworzeniu kebaba w Pilawie i okolicach. Godziny pracy 11-21pon, piątek.

    Kontakt: tel: 505569939,513522508,

  • DAM PRACĘ (Nr ogł. 447456) dodano 2019-07-17

    Poszukujemy pracownika do obsługi zwierząt Miejsce pracy to okolice Górzna Oferujemy stałą pracę i regularne wynagrodzenie Po okresie próbnym proponujemy umowę na czas nieokreślony Nie wymagamy szczególnych umiejętności wystarczą chęci i zaangażowanie

    Kontakt: tel: 531 799 260,

  • Szukam pracy (Nr ogł. 447442) dodano 2019-07-17

    Szukam pracy jako kierowca kat B, posiadam orzeczenie o niepełnosprawności

    Kontakt: tel: 577629579,

  • PRACA W SKLEPIE (Nr ogł. 447417) dodano 2019-07-16

    Przyjmę do pracy w sklepie spożywczo -przemysłowym AGNES w miejscowości Piastów. Doświadczenie mile widziane.

    Kontakt: tel: 507545028,

  • Cieśla konstrukcyjny/stolarz_Belgia

    Cieśla konstrukcyjny/stolarz_Belgia (Nr ogł. 447405) dodano 2019-07-16

    Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą konstrukcyjnym/ stolarzem budowlanym do projektów realizowanych na terenie Belgii.

    Opis stanowiska:
    • umiejętności wykonania konstrukcji dachowych, ścian zewnętrznych, docieplenia
    • montaż dociepleń – izolacje budynków
    • praca na rusztowaniach
    • docieplenie budynku styropianem
    • wykonywanie elewacji w systemie wentylowanym

    Wymagania:
    • umiejętności czytania rysunków
    • doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny/ stolarz budowlany
    • mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii, mile widziany samochód
    • znajomość języka angielskiego
    • własna działalność gospodarcza (lub gotowość założenia), A1

    Nasza oferta:
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość zakwaterowania,
    • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
    • pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

    Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

    Kontakt: tel: 507 923 286, email: anna.pastuszko@regess.eu

  • Stolarz meblowy (Nr ogł. 447379) dodano 2019-07-16

    Zatrudnię stolarza meblowego z doświadczeniem praca w płycie ,od pon do pt od 7 do 17 soboty dla chętnych.Stawka 16-20 zł w zależności od umiejętności więcej informacji telefonicznie 503493754

    Kontakt: tel: 503493754, email: r_rufio@wp.pl

  • PRACA (Nr ogł. 447372) dodano 2019-07-16

    Przyjmę do pracy w sklepie Spożywczo Przemysłowym w miejscowości Piastów. Doświadczenie mile widziane.

    Kontakt: tel: 507545028 ,

  • Mieszkanie do wynajęcia na ul. Romanówka Garwolin (Nr ogł. 447343) dodano 2019-07-15

    Mieszkanie do wynajęcia na ul. Romanówka Garwolin (Nr ogł. 446138) dodano 2019-06-24

    Witam, Mam do wynajęcia mieszkanie na Romanówce składające się z 3 pokoi (2 sypialnie i salon) kuchni, toalety, łazienki i piwnicy. Mieszkanie umeblowane z wyjątkiem pralki w łazience. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Cena 1300+opłaty do S.M. +prąd.

    Kontakt:

  • szukam pracy na terenie Garwolina lub Miętnego (Nr ogł. 447287) dodano 2019-07-14

    Doświadczona opiekunka zaopiekuje się dzieckiem w Garwolinie Miętnem, Michałówce posiadam doświadczenie, referencje. Chętnie zaopiekuje się też dzieckiem u siebie w domu w Miętnem. Świadczę usługi opiekuńcze w razie choroby dziecka, lub po prostu gdy rodzice chcą odpocząć i na przykład pojechać do kina lub teatru. Mają iść do pracy na nocne zmiany. Jestem osobą o energicznym usposobieniu, pełna pomysłów lubię ruch, dokształcam się za pomocą artykułów internetowych zakresu potrzeb dzieci oraz książek aby lepiej zrozumieć dziecko. Potrafię wymyślić fajne zabawy dzieciakom jestem ciocią prawie rocznego szkraba o energicznym usposobieniu wiem ile takie dziecko wymaga uwagi, i jak szybko się nudzi.

    Kontakt: tel: 256824922, email: magdas16@onet.pl

  • Szukam pracy na weekendy (Nr ogł. 447247) dodano 2019-07-13

    Szukam pracy na weekendy.
    Dziewczyna, 20 lat. Rozważę każdą propozycje.

    Kontakt: email: Szukampracy12@o2.pl

  • sprzedam (Nr ogł. 447236) dodano 2019-07-13

    sprzedam kasetony drewniane, polerke elektryczna, strug elektryczny

    Kontakt: tel: 513542687,

  • (Nr ogł. 447232) dodano 2019-07-13

    Witam. Zaopiekuje się dzieckiem we własnym domu od poniedziałku do piątku. Godz pracy do ustalenia. Stawka godz też do ustalenia.

    Kontakt: tel: 517162763.797270269,

  • Szukam pracy ogólnobudowlanej (Nr ogł. 447212) dodano 2019-07-12

    Witam szukam pracy w budowlance pracowałem 10 miesięcy na elewacji. Mam 27 lat szybko się uczę, pracowałem również jako brukarz oraz na wykończeniach więc doświadczenie jakieś zdobyłem
    Kontakt 502 - 949 - 040

    Kontakt: tel: 502 - 949 - 040,

  • Mam do wynajęcia mieszkanie w Garwolinie (Nr ogł. 447177) dodano 2019-07-11

    Mam mieszkanie do wynajęcia na ul. Kościuszki w Garwolinie, 48 m2, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, balkon i piwnica. Mieszkanie po remoncie, drugie piętro, środkowa klatka. Monitoring osiedlowy, parking, domofon, tv kablowa.
    Zapraszam. tel. 603-629-38

    Kontakt: tel: 603-629-389,

  • PILNIE WYNAJME (Nr ogł. 447172) dodano 2019-07-11

    Młode, pracujące małżeństwo z dzieckiem w wieku przedszkolnym wynajmą jakiś malutki domek, może być o skromnym standardzie byle było na już i tanio. Najlepiej obrzeża Garwolina

    Kontakt:

  • Szukam pracy na terenie Garwolina, lub Miętnego (Nr ogł. 447118) dodano 2019-07-10

    Doświadczona opiekunka zaopiekuje się dzieckiem w Garwolinie Miętnem, Michałówce posiadam doświadczenie, referencje. Chętnie zaopiekuje się też dzieckiem u siebie w domu w Miętnem. Świadczę usługi opiekuńcze w razie choroby dziecka, lub po prostu gdy rodz