KurierGarwoliński.pl

Oferta reklamowa


Szanowni Państwo,

Po przeszło 5 latach działalności portalu grajdol.pl podjęliśmy decyzję o zmianie nazwy i calkowitej przebudowie portalu w celu umożliwienia jego dalszego rozwoju. 28 sierpnia 2011 roku portal grajdol.pl zmienił się w „Kurier Garwoliński”.

Z badań lokalnego rynku mediów, zrealizowanych przez zewnętrznego eksperta w marcu 2011 roku, wynika, że grajdol.pl był najbardziej rozpoznawalnym przez mieszkańców Garwolina i okolic portalem internetowym. To w naturalny sposób przekłada się na wysoką oglądalność portalu, która obecnie wynosi blisko 1 000 000 odsłon miesięcznie. W tym czasie odwiedza portal średnio 40 000 osób, z czego aż 41 % to mieszkańcy Garwolina, 51% powiatu, a tylko 8% badanych zdeklarowało, że mieszka poza powiatem. Znaczna większość naszych czytelników to ludzie młodzi i aktywni zawodowo w wieku od 20 do 50 lat. Aż 86% z nich to nasi stali czytelnicy, którzy odwiedzają portal codziennie lub co najmniej kilka razy w tygodniu.

Należy podkreślić, że na swoją wiodącą pozycję na lokalnym rynku mediów redakcja portalu kuriergarwoliński.pl (do niedawna grajdol.pl) pracuje codziennie już od ponad 5 lat. W marcu 2011 obchodziliśmy swój piąty Jubileusz. Byliśmy na rynku pierwsi i dlatego mamy największe kompetencje, wiedzę i niezbędne doświadczenie do prowadzenia takiej działalności. Korzyści ze współpracy z nami docenia i potwierdza liczna grupa naszych dotychczasowych klientów.

Obecnie, w ramach dalszego rozwoju, pragniemy jeszcze lepiej służyć lokalnemu środowisku. Dlatego wraz ze zmianą nazwy portalu, została gruntownie przebudowana zarówno szata graficzna portalu, jak i układ oraz zakres jego informacji. A wszystko to, aby jak najlepiej dostosować portal do potrzeb naszych czytelników, internautów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tym zmianom Kurier Garwoliński jest obecnie najlepszym miejscem do reklamy produktów i usług oraz promocji i budowania wizerunku firmy w Garwolinie oraz powiecie.

Nasi czytelnicy to Wasi klienci! Jest to kilkadziesiąt tysięcy osób, potencjalnych klientów.

Dlatego liczymy na owocną współpracę w zakresie promocji i reklamy na stronach portalu kuriergarwoliński.pl oraz w miesięczniku drukowanym Kurier Garwoliński. W tym celu przygotowaliśmy różne (w zależności od potrzeb) pakiety promocyjne. Są to banery reklamowe (w wielu formatach), wpis do bazy lokalnych firm, ale również artykuły promocyjne i nowoczesny biznes folder w formie wywiadów redakcyjnych (do mikrofonu lub krótkich filmów reklamowych audio-video dotyczących promocji firmy i jej produktów). Są to całkowicie nowe formy reklamy na lokalnym rynku mediów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową

W sprawie szerszych informacji dotyczących naszej oferty lub w celu zamówienia reklamy prosimy o kontakt z Działem Reklamy ( tel.: 505-409-151, e-mail druk@reklamaoficyna.pl )

Garwolin, 28.08.2011