reklama

III Duathlon Garwoliński za nami

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

III Duathlon Garwoliński za nami - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportWczoraj w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej odbył się III Duathlon Garwoliński. Podczas wydarzenia dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja, która była rekordowa. Impreza rozwijająca się z roku na rok wpisała się na stałe do kalendarza wydarzeń sportowych na terenie powiatu.
reklama

Zawodnicy do pokonania mieli około 27-kilometrową trasę, biegnąc i jadąc na rowerze. Wśród zapisanych osób decydowanie przeważali panowie. Najwięcej osób zgłosiło się z Lublina. Na drugim miejscu uplasowała się Warszawa, a na trzecim Garwolin.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a na najlepszych czekały statuetki. O nagrody  można było walczyć w klasyfikacji generalnej – Open Mężczyźni i Open Kobiety oraz w różnych kategoriach wiekowych.

Celem zawodów była popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja amatorów jazdy na rowerze oraz biegania.
Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie „Truchtacz.pl” oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.
@@@
W kategorii open najlepiej spisał się Jan Popławski z Neon Team z Ostrowca Świętokrzyskiego, który przejechał metę z czasem 55 min 36sek. Drugi był Sebastian Węgliński, a trzeci Łukasz Danielak. Mieszkańców powiatu najlepiej reprezentował Łukasz Biernacki z Victusa Rębków, który zajął 10. miejsce.

Wśród pań najlepiej wypadła Eliza Pitura z Lublina dojeżdżając na 31. pozycji w kategorii „open” z czasem 1 godz. 13 min. Druga byłą Magdalena Baszta, a trzecia Katarzyna Strusińska.

Szczegółowe wyniki TUTAJ.

własne, csik, AS

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo