Tomek Kotlarski w kategorii U-13 w grze podwójnej chłopców w parze z Michałem Węsławowiczem z klubu ABRM Warszawa zajął I miejsce. Natomiast w grze pojedynczej, po wygraniu grupy eliminacyjnej odpadł w 1/8 finału.
Ania Kotlarska startowała w kategorii U-15 w grach podwójnych. W parze z Nikolą Nowińską (UKS Korona Pabianice) zajęła II miejsce, również w grze mieszanej z Maksem Krogulskim (KS Hubertus Zalesie Górne) zajęła II miejsce.
Gratulujemy udanego startu.
Zdjęcia ABRM Warszawa oraz Ola Krogulska@@@
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.