Łukasz Bogusz oraz komendant gminny OSP Żelechów Jan Dziubak.
Komisję sędziowską Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie w składzie: sędzia główny st. kpt. Karol Marcinkowski, asp Paweł Bryzek oraz asp. Marcin Cichecki wspierała młodzież z klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego im. J. Lelewela.
W wyniku zaciętej rywalizacji klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:
Kategoria dziewczęta:
• MDP OSP Żelechów 937 pkt.
• MDP OSP Wola Żelechowska 896,8 pkt.
Kategoria chłopcy:
• MDP OSP Żelechów 1013,3 pkt.
• MDP OSP Władysławów 1002,9 pkt.
• MDP OSP Piastów 966,5 pkt.
• MDP OSP Wola Żelechowska 938,3 pkt.
•
Drużyny otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz nagrody pieniężne, które ufundował burmistrz Żelechowa. Wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonali burmistrz Żelechowa, prezes Zarządu Oddziału MG ZOSP RP w Żelechowie Łukasz Bogusz oraz komendant Gminny OSP Jan Dziubak.
@@@
Atrakcją zawodów był pokazowy bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami w wykonaniu drużyny dziecięcej z OSP w Woli Żelechowskiej. Bieg w wykonaniu kilkuletnich dzieci, przygotowanych przez Naczelnika OSP Dariusza Kosyrę z OSP w Woli Żelechowskiej spotkał się z ogromnym zainteresowaniem kibiców zawodów, którzy nie szczędzili dla najmłodszych sympatyków straży słów pochwały. Członkowie drużyny dziecięcej na pamiątkę udziału w zawodach otrzymali okolicznościowe medale, dyplomy oraz słodycze.
Podczas zawodów wyróżnienie i nagrodę specjalną – strażacki mundur ufundowany przez prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Żelechowie oraz komendanta gminnego OSP w dowód uznania za szczególne zaangażowanie w działalność jednostki, trud i wysiłek wkładany w przygotowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej do udziału w zawodach oraz reprezentowanie i promocję gminy Żelechów druhna Aleksandra Rodak z OSP w Woli Żelechowskiej.
reklama
Komentarze (0)